Réalisation:
Ladislav RychmanScénario:
Jiří JustPhotographie:
Antonín HolubActeurs·trices:
Libuše Havelková, Jana Dítětová, Jarmila Smejkalová, Daniela Kolářová, Jiří Lábus, Marie Málková, Milan Mach, Antonín Hardt, Kateřina Rusinová (plus)Acteurs·trices
Libuše Havelková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jako kníže Rohan (1983) (téléfilm)
Příběh dušičkový (1964) (téléfilm)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Jana Dítětová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
S čerty nejsou žerty (1984)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (téléfilm)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (téléfilm)
Jarmila Smejkalová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Vajíčko (1968) (téléfilm)
Krvavá svatba (1987) (pièce de théâtre filmée)
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949)
Daniela Kolářová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
The Elementary School (1991)
A l'orée de la forêt (1976)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Jiří Lábus
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
U Tlučhořů (2010) (pièce de théâtre filmée)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Marie Málková
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Chronique Morave (1968)
Kulový blesk (1978)
Běsi (2008) (pièce de théâtre filmée)
Milan Mach
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Hamlet (1986) (pièce de théâtre filmée)
Tažní ptáci (1983) (téléfilm)
Le Brave Soldat Svejk (1956)
Antonín Hardt
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Král Krysa (1979) (pièce de théâtre filmée)
Kateřina Rusinová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Čekání na stříbrné zvonky (1985) (téléfilm)
La Dame d'Izieu (2007) (téléfilm)
Pravda a lež (1992) (téléfilm)
Karel Hábl
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Amadeus (1984)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Adélaïde (1969)
René Gabzdyl
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Amadeus (1984)
Tři veteráni (1983)
Un cas pour un bourreau débutant (1969)
Karel Chromík
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Les Lampes à pétroles (1971)
Stíny horkého léta (1977)
Četnické humoresky (2001) (série)
Dana Balounová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Světáci (1969)
Tři veteráni (1983)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (téléfilm)
David Matásek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Les Solitaires (2000)
Četnické humoresky (2001) (série)
Audience u královny (2021) (pièce de théâtre filmée)
Jan Rosák
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Radúz a Mahulena (1970)
Hodina modrých slonů (1971)
„Babičky dobíjejte přesně!“ (1983)
Markéta Muchová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Lásky mezi kapkami deště (1979)
...a zase ta Lucie! (1983)
Šestapadesát neomluvených hodin (1977)
Viktor Vrabec
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Le Cri du papillon (1990)
Dvě z Paříže (1988) (téléfilm)
Lyžař v parném létě (1984) (téléfilm)
Ivana Kuchařová
Meilleurs films :
Trhák (1980)
Třicet panen a Pythagoras (1973)
Jen ho nechte, ať se bojí (1977)
Stanislav Šimek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Le Dirigeable volé (1966)
Starci na chmelu (1964)
Štěpán Koníček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Přísahám a slibuji (1990) (série)
„Babičky dobíjejte přesně!“ (1983)
Barrandovské nocturno aneb Jak film zpíval a tančil (1984)