Réalisation:
Jaromil JirešScénario:
Mária Dufková-RudlovčákováPhotographie:
Jan ČuříkActeurs·trices:
Vlastimil Brodský, Jan Tříska, Iva Janžurová, Míla Myslíková, Josef Větrovec, Waldemar Matuška, Petr Nárožný, Dana Medřická, Ladislav Pešek (plus)Acteurs·trices
Vlastimil Brodský
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Tažní ptáci (1983) (téléfilm)
A l'orée de la forêt (1976)
Světáci (1969)
Jan Tříska
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Král Lear (2003) (pièce de théâtre filmée)
The Elementary School (1991)
A l'orée de la forêt (1976)
Iva Janžurová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Ikarův pád (1977) (téléfilm)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Míla Myslíková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
L'Incinérateur de cadavres (1968)
Mon cher petit Village (1985)
Josef Větrovec
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Le Dirigeable volé (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (téléfilm)
Waldemar Matuška
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Semafor - Největší hity (2005) (compilation vidéo)
Jo limonade (1964)
Chronique Morave (1968)
Petr Nárožný
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (clip musical)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Dana Medřická
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Kočičí hra (1982) (pièce de théâtre filmée)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Půlpenny (1974) (téléfilm)
Ladislav Pešek
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Lišák Pseudolus (1960) (téléfilm)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Tři na lavičce (1978) (téléfilm)
Luděk Sobota
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (téléfilm)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Josef Kemr
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Naši furianti (1983) (pièce de théâtre filmée)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jiří Hálek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
L'Incinérateur de cadavres (1968)
Revizor (1971) (pièce de théâtre filmée)
Jarmila Horská
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Cesta kolem mé hlavy (1984)
Zatykač na královnu (1973)
Tajemství zlatého Buddhy (1973)
Karel Augusta
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Vrchní, prchni! (1980)
Chronique Morave (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Jelena Juklová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Anne Frank (2001) (téléfilm)
Rédl (2018) (série)
Après l'hiver (2007)
Jiří Prýmek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Cukrová bouda (1980)
Krakonoš a lyžníci (1980)
Marie Rosůlková
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Charleyova teta (1969) (pièce de théâtre filmée)
L'Incinérateur de cadavres (1968)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Jiří Světlík
Meilleurs films :
Malá mořská víla (1976)
Die Insel der Silberreiher (1976)
Talíře nad Velkým Malíkovem (1977)
Tomáš Vacek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Tichá bolest (1990)
Tři veteráni (1983)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Olga Blechová-Matušková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Au feu les pompiers ! (1967)
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)
Waldemar a Olga opět v Lucerně (1990) (concert)