Réalisation:
Pavel BrezinaScénario:
Pavel BrezinaPhotographie:
František VlčekActeurs·trices:
Jan Skopeček, Rudolf Jelínek, Jiří Bednář, Milan Neděla, Zdeněk Braunschläger, Zdeněk Hodr, Zdeněk Najman, Blažena Slavíčková, Jan Schánilec (plus)Acteurs·trices
Jan Skopeček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Rudolf Jelínek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jiří Bednář
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Arabella (1980) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Milan Neděla
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Arabella (1980) (série)
La Tante de Frankenstein (1987) (série)
Zdeněk Braunschläger
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Rozsudek (1970) (série)
Zdeněk Hodr
Autriche-Hongrie
Meilleures séries :
Byli jednou dva písaři (1972) (série)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Arabella (1980) (série)
Zdeněk Najman
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (série)
Dobrodružství šesti trampů (1969) (série)
Německé pohádky (1973) (série)
Blažena Slavíčková
Autriche-Hongrie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Hrdinové okamžiku (1961) (série)
Jan Schánilec
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Rozsudek (1970) (série)
Lubomír Bryg
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Dobrodružství šesti trampů (1969) (série)
Ferdinand Krůta
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
F. L. Věk (1970) (série)
Oldřich Musil
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Arabella (1980) (série)
Jan Pohan
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Slovácko sa nesúdí (1975) (série)
Otto Šimánek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Josef Šulc
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství šesti trampů (1969) (série)
Josef Bláha
Yougoslavie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Josef Braun
Meilleures séries :
Dobrodružství šesti trampů (1969) (série)
Aleš Helcelet
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství šesti trampů (1969) (série)
Rodáci (1988) (série)
Antonín Loužecký
Meilleures séries :
Dobrodružství šesti trampů (1969) (série)
Jan Vyčítal
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Dobrodružství šesti trampů (1969) (série)
Pan Tau (1971) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)