Réalisation:
Jiří NesvadbaPhotographie:
Jiří ŠtaudMusique:
Jaromír Otto KarelActeurs·trices:
Alois Müller, Jan Filip, František Šec, Lenka Fišerová, Jana Postlerová, Milan Šulc, Karel Vochoč, Otakar Janda, Bohuslav Čvančara, Jana Vaňková, Arnošt Borovec, Vlasta Vlasáková (plus)Acteurs·trices
Alois Müller
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Chronique d'un fou (1964)
Kamenný řád (1975) (série)
Košilka (1974) (téléfilm)
Jan Filip
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Kamenný řád (1975) (série)
Věčný tulák (1990) (téléfilm)
Papá Offenbach (1970) (téléfilm)
František Šec
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
Božská Ema (1979)
Sjezd abiturientů (1999) (téléfilm)
Lenka Fišerová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (téléfilm)
Naděje (1963)
Horoucí srdce (1962)
Jana Postlerová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Stíny horkého léta (1977)
Kamenný řád (1975) (série)
Der Lebensborn - Pramen života (2000)
Milan Šulc
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Stíny horkého léta (1977)
Četnické humoresky (2001) (série)
Věčný tulák (1990) (téléfilm)
Karel Vochoč
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Chronique Morave (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (téléfilm)
Kamenný řád (1975) (série)
Otakar Janda
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Kamenný řád (1975) (série)
Muž, který stoupl v ceně (1967)
La Vierge miraculeuse (1966)
Bohuslav Čvančara
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Kamenný řád (1975) (série)
Matka (2008) (pièce de théâtre filmée)
Košilka (1974) (téléfilm)
Jana Vaňková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Mon cher petit Village (1985)
Po stopách krve (1969)
Návštěva z vesmíru (1977) (téléfilm)
Arnošt Borovec
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Návštěva z vesmíru (1977) (téléfilm)
Kamenný řád (1975) (série)
Únosy bez výkupného (1983) (téléfilm)
Vlasta Vlasáková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Půlpenny (1974) (téléfilm)
Ať hodí kamenem (1975) (téléfilm)
La Barricade muette (1949)
Josef Kobr
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (téléfilm)
Tři přání (1958)
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Adolf Kohuth
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Duhová kulička (1985) (téléfilm)
Zlá krev (1986) (série)
Krajina s nábytkem (1986)
Lenka Termerová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
La Plaisanterie (1968)
Zátopek (2021)
František Matoušek
Meilleurs films :
Cesta ženy (1974)
Miroslav Horák
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (téléfilm)
Kamenný řád (1975) (série)
Věčný tulák (1990) (téléfilm)
Jana Lukešová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Tvář za oknem (1985) (téléfilm)
Píšťaličko, otloukej se (1988) (téléfilm)
Jan (1991) (téléfilm)
Jan Odl
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Sluha dvou pánů (1999) (pièce de théâtre filmée)
Happy End (1967)
Hlídač dynamitu (1963)