Réalisation:
Petr TučekPhotographie:
Martin BenoniActeurs·trices:
Miroslava Pleštilová, Šárka Vondrová, Monika Foris Kvasničková, Jiří Pomeje, Eva Šípková, Tomáš Valík, Barbora Leichnerová, Miriam Hynková (plus)Acteurs·trices
Miroslava Pleštilová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
The Elementary School (1991)
Muž v pozadí (1995) (série)
Odplata (1992) (téléfilm)
Šárka Vondrová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Bekyně mniška (2008) (téléfilm)
Detektiv Martin Tomsa (1994) (série)
Čekání na Patrika (1988)
Monika Foris Kvasničková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Zámek v Čechách (1993) (téléfilm)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Krajina s nábytkem (1986)
Jiří Pomeje
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
S čerty nejsou žerty (1984)
Tichá bolest (1990)
Proč? (1987)
Eva Šípková
Meilleurs films :
Čekání na Patrika (1988)
Tomáš Valík
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dobří holubi se vracejí (1988)
Četnické humoresky (2001) (série)
Udělení milosti se zamítá (2002) (téléfilm)
Barbora Leichnerová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Konec starých časů (1989)
Jen o rodinných záležitostech (1990)
Hidden in Silence (1996) (téléfilm)
Miriam Hynková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případ Platfus (1985) (téléfilm)
Egyptologové (1974) (téléfilm)
Opory společnosti (1972) (téléfilm)
Alois Švehlík
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Smrt krásných srnců (1986)
Hořící keř (2013) (téléfilm)
Černí baroni (1992)
Karel Roden
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
La Mort dans la peau (2004)
The Scarlet Pimpernel (1999) (série)
Tancuj Matyldo (2023)
Bronislav Poloczek
Pologne
Meilleurs films :
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (téléfilm)
Hotovo, konec! (2003) (pièce de théâtre filmée)
Smrt krásných srnců (1986)
David Matásek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Les Solitaires (2000)
Četnické humoresky (2001) (série)
Audience u královny (2021) (pièce de théâtre filmée)
Karel Augusta
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Vrchní, prchni! (1980)
Chronique Morave (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Gabriela Vránová
État slovaque
Meilleurs films :
Tažní ptáci (1983) (téléfilm)
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (téléfilm)
Isabela Soukupová-Siegelová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jak básníkům chutná život (1987)
Stopy zločinu: Pátek, čas motýlů (1989) (téléfilm)
Případ nevinné řeky (1986) (téléfilm)
Simona Včalová
Meilleurs films :
Les Soldats de l'ombre (2008)
Les Frères Grimm (2005)
Černá Fortuna (1991) (téléfilm)
Irena Hrubá
Meilleurs films :
Pevnost (1994)
Čekání na Patrika (1988)
Sabina Hánová
Meilleurs films :
Vážení přátelé, ano (1989)
Pravda o zkáze Titaniku (1992) (pièce de théâtre filmée)
Divoká srdce (1989)
Hana Czivišová-Hessová
Meilleurs films :
Maigret (1991) (série)
Letící delfín (1989) (série)
Čekání na Patrika (1988)
Danuše Klichová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Louis Pasteur (1977) (téléfilm)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rok ďábla (2002)