Réalisation:
Petr CífkaScénario:
Daniel ZemanPhotographie:
David MarkovičMusique:
Jakub KönigActeurs·trices:
Bohdan Tůma, Jiří Vyorálek, Karolína Krézlová, Luděk Sobota, Petra Nesvačilová, Tereza Dočkalová, Jiří Panzner, Regina Rázlová, Marek Příkazký (plus)Épisodes(10)
-
Jak zachraňoval to nejcennější, co máme (E01)
-
Jak získával cenné informace (E02)
-
Jak přišel o střechu nad hlavou (E03)
-
Jak to celé začalo (E04)
-
Jak nemohl mluvit sprostě (E05)
-
Jak se seznamoval s ženou svých snů (E06)
-
Jak dostal úkol k nezaplacení (E07)
-
Jak učil děti lásce k vlasti (E08)
-
Jak udělal národ konečně šťastným (E09)
-
Jak to všechno skončilo (E10)
Acteurs·trices
Bohdan Tůma
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Největší z Pierotů (1990) (série)
Oběti (1999) (série)
Čtyřlístek (2024) (série)
Jiří Vyorálek
Tchécoslovaquie
Karolína Krézlová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Das Boot (2018) (série)
První republika (2014) (série)
Sanitka 2 (2013) (série)
Luděk Sobota
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Česká soda (1993) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Okresní přebor (2010) (série)
Petra Nesvačilová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Svět pod hlavou (2017) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Tereza Dočkalová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Oktopus (2023) (série)
Skautská pošta 1918 (2018) (série)
Jiří Panzner
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
Ochránce (2021) (série)
Lajna (2017) (série)
Regina Rázlová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Marek Příkazký
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Labyrint (2015) (série)
Hlava Medúzy (2021) (série)
Jarmil Škvrna
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Okresní přebor (2010) (série)
Vyšehrad (2016) (série)
Pavel Šimčík
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Okresní přebor (2010) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jakub Albrecht
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Cirkus Bukowsky (2013) (série)
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Tomáš Dianiška
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Lajna (2017) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Rapl (2016) (série)
Anna Müllerová
Meilleures séries :
Kapitán Říp (2020) (série)
Jannis Katakalidis
Meilleures séries :
Kapitán Říp (2020) (série)
Tomáš Břínek
Meilleures séries :
Kapitán Říp (2020) (série)
Ctirad Götz
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Herec (2020) (série)
Vendula Svobodová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Policie Modrava (2011) (série)
Kapitán Říp (2020) (série)
Karel Dlabač
Meilleures séries :
Kapitán Říp (2020) (série)
Tomáš Zvelebil
Meilleures séries :
Kapitán Říp (2020) (série)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (série)