Bambinot
Réalisation:
Jaroslav DudekScénario:
Miloš MacourekPhotographie:
Jindřich NovotnýMusique:
Ladislav ŠtaidlActeurs·trices:
Josef Abrhám, Eliška Balzerová, Aleš Procházka, Petr Nárožný, Iva Janžurová, Dana Vávrová, Jiří Adamíra, Jana Brejchová, Žaneta Fuchsová, Miloš Kopecký, Petr Čepek, Slávka Budínová (plus)Acteurs·trices
Josef Větrovec
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Luděk Kopřiva
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Arabella (1980) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Křeček v noční košili (1987) (série)
Petra Buzková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bambinot (1984) (série)
Boris Rösner (narrateur)
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Tomáš Vacek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Připoutejte se, letíme nad Atlantidou (1982) (série)
Pan Tau (1971) (série)
Lubomír Kostelka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
František Husák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Růžena Merunková
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Zahrada (1974) (série)
Třešňová babička (1977) (série)
Laskavý divák promine (1994) (série)
František Filipovský
Autriche-Hongrie
Meilleures séries :
Zahrada (1974) (série)
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (série)
Jiří Lábus
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Česká soda (1993) (série)
Arabella (1980) (série)
Míla Myslíková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Arabella (1980) (série)
Jaroslav Moučka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Taková normální rodinka (1971) (série)
Byli jednou dva písaři (1972) (série)
Gustav Nezval
Autriche-Hongrie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
F. L. Věk (1970) (série)
Jiří Lír
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Arabella (1980) (série)
Alena Kreuzmannová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Chalupáři (1975) (série)
Le Criquet (1978) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Svatopluk Matyáš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Ctná paní Lucie (1972) (série)
Der Ochsenkrieg (1987) (série)
Vlastimil Bedrna
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Arabella (1980) (série)
Gagman (1987) (série)
Vladimír Hrabánek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Arabella (1980) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
F. L. Věk (1970) (série)
Miloslav Štibich
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Křeček v noční košili (1987) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Zdeněk Žák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Rapl (2016) (série)
Co teď a co potom? (1991) (série)