Bambinot
Réalisation:
Jaroslav DudekScénario:
Miloš MacourekPhotographie:
Jindřich NovotnýMusique:
Ladislav ŠtaidlActeurs·trices:
Josef Abrhám, Eliška Balzerová, Aleš Procházka, Petr Čepek, Petr Nárožný, Iva Janžurová, Dana Vávrová, Jiří Adamíra, Jana Brejchová, Jiří Lábus, Žaneta Fuchsová, Michal Suchánek (plus)Acteurs·trices
Stella Zázvorková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Zahrada (1974) (série)
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Boris Rösner (narrateur)
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Tomáš Vacek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Připoutejte se, letíme nad Atlantidou (1982) (série)
Pan Tau (1971) (série)
Lubomír Kostelka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Miloš Kopecký
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Ctná paní Lucie (1972) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série) - acteur, guide
Jiřina Bohdalová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pohádky z mechu a kapradí (1968) (série)
Taková normální rodinka (1971) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Svatopluk Beneš
Autriche-Hongrie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Růžena Merunková
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Zahrada (1974) (série)
Třešňová babička (1977) (série)
Laskavý divák promine (1994) (série)
František Filipovský
Autriche-Hongrie
Meilleures séries :
Zahrada (1974) (série)
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (série)
Josef Bláha
Yougoslavie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Ludmila Vostrčilová
Autriche-Hongrie
Meilleures séries :
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (série)
Nemocnice na kraji města (1977) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Marie Rosůlková
Autriche-Hongrie
Meilleures séries :
Taková normální rodinka (1971) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Ema Skálová
Autriche-Hongrie
Meilleures séries :
Historky od krbu (1994) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Pan Tau (1971) (série)
Raoul Schránil
Autriche-Hongrie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Zdeněk Ornest
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Jan Novák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bakaláři (1972) (série)
Písečná potvůrka (1985) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Martin Šotola
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Zlá krev (1986) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Nemocnice na kraji města (1977) (série)
Miloslav Štibich
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Křeček v noční košili (1987) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)
Vladimír Hrabánek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Arabella (1980) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
F. L. Věk (1970) (série)
Milan Mach
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Chalupáři (1975) (série)