Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek
Réalisation:
Václav VorlíčekScénario:
Miloš MacourekPhotographie:
Emil SirotekActeurs·trices:
Jiří Lábus, Jiří Sovák, Miroslava Šafránková, Vladimír Dlouhý, Jana Brejchová, Vlastimil Brodský, Pavel Nový, Hana Igonda Ševčíková, Ondřej Kepka, Dáda Patrasová, Břetislav Slováček (plus)Acteurs·trices
Matouš Soukenka
Meilleures séries :
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (série)
Jan Skopeček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Uršula Kluková
Empire allemand
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Nemocnice na kraji města (1977) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Michaela Koliandrová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Tři králové (1998) (série)
Psí povídání (1985) (série)
Sanitka (1984) (série)
Miroslav Nohýnek
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Petra Martincová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Zdivočelá země (1997) (série)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (série)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (série)
Lubomír Kostelka
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Gabriela Wilhelmová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Jiří Lír
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Arabella (1980) (série)
Oldřich Velen
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Arabella (1980) (série)
Miroslav Táborský
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Anča a Pepík (2017) (série)
David Schneider
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Černí andělé (2001) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Libor Baselides
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dlouhá míle (1989) (série)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (série)
Bohéma (2017) (série)
Jiří Bednář
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Arabella (1980) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Jiří Vondráček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Pan Tau (1971) (série)
My z konce světa (1975) (série)
Karel Polišenský
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Arabella (1980) (série)
Jaroslav Tomsa
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Arabella (1980) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Slavné historky zbojnické (1985) (série)