Acteurs·trices:
Aleksey Nilov, Sergey Selin, Mikhail Trukhin, Aleksandr Lykov, Anastasiya Melnikova, Иван Краско, Yuriy Kuznetsov, Sergey Migitsko (plus)Épisodes(25)
-
Išču rabotu s riskom (S02E01)
-
Kontrabas (S02E02)
-
Avarijnaja zaščita (S02E03)
-
Vizit k doktoru (S02E04)
-
Trubka firmy "Danchill" (S02E05)
-
Novoje slovo v živopisi (S02E06)
-
Koroleva krasoty (S02E07)
-
Dama s sobakoj (S02E08)
-
Šla Saša po šosse (S02E09)
-
Dělo česti (S02E10)
-
Ljubovnyj napitok (S02E11)
-
Serděčnaja nědostatočnosť (S02E12)
-
Smerť na pljaže (S02E13)
-
Vsjo eto rok-n-roll (S02E14)
-
Otpusk dlja gerojev. Časť 1 (S02E15)
-
Otpusk dlja gerojev. Časť 2 (S02E16)
-
Škola pauka (S02E17)
-
Lovuška dlja Mamonta (S02E18)
-
Ogoň na opereženije (S02E19)
-
Raritět (S02E20)
-
Čestnoje pioněrskoje (S02E21)
-
Rožděstvo (S02E22)
-
Sobaka Stalina (S02E23)
-
Zakazčik (S02E24)
-
Dělo № 1999 (S02E25)
Acteurs·trices
Anastasiya Mikhaylova
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Valeriy Ibragimov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Sergey Shulga
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Andrey Ivanov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Roman Ageev
Union soviétique
Meilleures séries :
Gibel imperii (2005) (série)
Sparta (2016) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Лана Паули
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Tatyana Bulanova
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Andrey Sharkov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Master i Margarita (2005) (série)
Brežněv (2005) (série)
Aleksandra Florinskaya
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Brigada (2002) (série)
Алла Довлатова
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Sergey Lysov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Bělaja gvardija (2012) (série)
Ирина Сотикова
Union soviétique
Meilleures séries :
Ladoga (2014) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Vitaliy Taks
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Борис Смолкин
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Sergey Galich
Union soviétique
Meilleures séries :
Dostoïevski (2011) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Sergey Trebesov
Union soviétique
Meilleures séries :
Trockij (2017) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Master i Margarita (2005) (série)
Evgeniy Merkurev
Meilleures séries :
Master i Margarita (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Kseniya Nazarova
Meilleures séries :
Master i Margarita (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Semyon Furman
Union soviétique
Meilleures séries :
Master i Margarita (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Šerlok Cholms (2013) (série)
Gali Abaydulov
Union soviétique
Meilleures séries :
Master i Margarita (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Šerlok Cholms (2013) (série)