Réalisation:
Milan MuchnaPhotographie:
Josef VanišMusique:
Jiří SvobodaActeurs·trices:
Luděk Sobota, Bronislav Poloczek, Jiří Lábus, Jana Paulová, Kateřina Macháčková, Jiří Wimmer, Josef Vondráček, Lubomír Kostelka (plus)Acteurs·trices
Luděk Sobota
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (téléfilm)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Bronislav Poloczek
Pologne
Meilleurs films :
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (téléfilm)
Hotovo, konec! (2003) (pièce de théâtre filmée)
Smrt krásných srnců (1986)
Jiří Lábus
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
U Tlučhořů (2010) (pièce de théâtre filmée)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Jana Paulová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
S Pydlou v zádech (1985) (pièce de théâtre filmée)
Smrt krásných srnců (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (pièce de théâtre filmée)
Kateřina Macháčková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Scapinova šibalství (1980) (téléfilm)
Rusalka (1975) (téléfilm)
Netopýr (1981) (téléfilm)
Jiří Wimmer
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Chobotnice z II. patra (1986)
Josef Vondráček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Mon cher petit Village (1985)
Revizor (1971) (pièce de théâtre filmée)
Hráči (1983) (pièce de théâtre filmée)
Lubomír Kostelka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Těžká Barbora (1960) (pièce de théâtre filmée)
Balada z hadrů (1960) (pièce de théâtre filmée)
Chronique Morave (1968)
Stanislav Zindulka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Smrt krásných srnců (1986)
Hořící keř (2013) (téléfilm)
Eugen Jegorov
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Mon cher petit Village (1985)
A l'orée de la forêt (1976)
Smrt krásných srnců (1986)
Karel Koloušek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Utopím si ho sám (1989) (téléfilm)
Veselé windsorské paničky (1974) (pièce de théâtre filmée)
Roman Skamene
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Smrt krásných srnců (1986)
Mňága - Happy End (1996)
Jan Kuželka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Amadeus (1984)
Vrchní, prchni! (1980)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Jožka Šmukař
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Svatba na bitevním poli (2008)
Únos Moravanky (1982)
Marie Motlová
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ecce homo Homolka (1969)
Les Lampes à pétroles (1971)
Václav Král
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
S čerty nejsou žerty (1984)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Nebeští jezdci (1968)
Jan Schmid
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
45 let Ypsilonky (2011) (pièce de théâtre filmée)
La Fin du bedeau (1968)
Requiem pro panenku (1991)
Jana Synková
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Smrt krásných srnců (1986)
Saturnin (1994)
45 let Ypsilonky (2011) (pièce de théâtre filmée)
Pavel Havránek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Vrchní, prchni! (1980)
Tři spory (1981) (série)
Pražská 5 (1988)
Iva Bittová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Zelary (2003)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concert)
Rêves en rose (1976)