Scénario:
Oldřich LipskýPhotographie:
Emil SirotekMusique:
Vítězslav HádlActeurs·trices:
Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Jaroslav Moučka, Jiří Němeček, Karel Heřmánek, Ladislav Gerendáš, Zdeněk Srstka, Dagmar Havlová, Vladimír Hrabánek (plus)Acteurs·trices
Gabriela Vránová
État slovaque
Meilleurs films :
Tažní ptáci (1983) (téléfilm)
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (téléfilm)
Jiřina Švorcová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (téléfilm)
Radúz a Mahulena (1959) (téléfilm)
Král Šumavy (1959)
Josef Vinklář
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ikarův pád (1977) (téléfilm)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (pièce de théâtre filmée)
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Josef Větrovec
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Le Dirigeable volé (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (téléfilm)
Jiřina Jirásková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Světáci (1969)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Jana Šedová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Vracenky (1990)
Akumulátor 1 (1994)
Indiáni z Větrova (1979)
Jitka Molavcová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Amadeus (1984)
Alouettes, le fil à la patte (1969)
Michal Tučný - Fidlej a hraj (2008) (compilation vidéo)
Pavel Kříž
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Anne Frank (2001) (téléfilm)
The Scarlet Pimpernel (1999) (série)
BrainStorm (2008) (téléfilm)
Jan Kanyza
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (téléfilm)
David Suchařípa
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Král Lear (2003) (pièce de théâtre filmée)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Les Misérables (2000) (série)
Eva Horká
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dívka s mušlí (1980)
Perinbaba (1985)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Hana Vávrová-Heřmánková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Pražská 5 (1988)
Drsná Planina (1979)
Michal Suchánek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sněženky a machři (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (téléfilm)
Krajina s nábytkem (1986)
Marie Tomsová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ecce Constantia (1992) (téléfilm)
Vraždy a něžnosti (1999) (téléfilm)
Slunce, seno a pár facek (1989)
Uršula Kluková
Empire allemand
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
Tendre Barbare (1989)
Šéfe, jdeme na to! (1984) (téléfilm)
Rudolf Hrušínský
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Monsieur principe supérieur (1960)
The Elementary School (1991)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Jaroslava Kretschmerová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
S čerty nejsou žerty (1984)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Pavel Zedníček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Tažní ptáci (1983) (téléfilm)
Bratři Karamazovi (1981) (pièce de théâtre filmée)
Tichá bolest (1990)
Vladimír Novotný
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Held einer Nacht (1935)
Před maturitou (1932)
Matka Kráčmerka (1934)