Musique:
Aleksey KarpovActeurs·trices:
Oleg Chernov, Darya Yugrens, Ivan Parshin, Anton Gulyaev, Vladimir Yarosh, Darya Tsiberkina, Snezhana Prudko, Igor Grigorev, Виктор Смирнов, Oleg Andreev, Igor Lepikhin, Elena Radevich (plus)Épisodes(32)
-
Stancionnyj smotritěl (S02E01)
-
Soldat buduščego (S02E02)
-
Sotnikov (S02E03)
-
Novaja žertva (S02E04)
-
Urok chimii (S02E05)
-
Odinočka (S02E06)
-
Podstava (S02E07)
-
Šag v storonu (S02E08)
-
Kollegi (S02E09)
-
Mečta dětstva (S02E10)
-
Syn (S02E11)
-
Otšelnik (S02E12)
-
Malčiki (S02E13)
-
Rasčetnyj čas (S02E14)
-
Rasplata (S02E15)
-
Ložnaja trevoga (S02E16)
-
Lesnaja tropa (S02E17)
-
Irlandskij pab (S02E18)
-
Patriot (S02E19)
-
Lichoradka subbotnim večerom (S02E20)
-
Za čertoj (S02E21)
-
Džentlmenskoje soglašenije (S02E22)
-
Něfť (S02E23)
-
Papina dočka (S02E24)
-
Chod koněm (S02E25)
-
Prazdničnyj fejerverk (S02E26)
-
Strašnoje zelje (S02E27)
-
Živaja voda (S02E28)
-
Žatva (S02E29)
-
Letnij lager (S02E30)
Acteurs·trices
Natalya Myznikova
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Sergey Vlasov
Union soviétique
Sergey Galich
Union soviétique
Meilleures séries :
Dostoïevski (2011) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Konstantin Butaev
Union soviétique
Meilleures séries :
Specnaz (2002) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Vladimir Mishchanchuk
Union soviétique
Oleg Lebedev-Bovolskiy
Meilleures séries :
Jekatěrina (2014) (série)
Mata Hari (2016) (série)
Andrey Polishchuk
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Artur Mkrtchyan
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Pavel Goncharov
Allemagne de l'Est
Kseniya Razina
Russie
Meilleures séries :
Jekatěrina (2014) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mažor (2014) (série)
Vsevolod Tsurilo
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksey Krasnotsvetov
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Antonis Shamanidi
Meilleures séries :
Velikaja (2015) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Andrey Rodimov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Velikaja (2015) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksandr Serov-Ostankinskiy
Union soviétique
Meilleures séries :
Cholodnyje berega (2019) (série)
Vladimir Sychyov
Russie
Aleksandr Volkov
Union soviétique
Meilleures séries :
Master i Margarita (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Grigoriy Chaban
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Bělaja gvardija (2012) (série)
Aleksandr Ustinov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mažor (2014) (série)
Dmitriy Vorobyov
Union soviétique
Meilleures séries :
Trockij (2017) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)