Musique:
Aleksey KarpovActeurs·trices:
Oleg Chernov, Darya Yugrens, Ivan Parshin, Anton Gulyaev, Vladimir Yarosh, Darya Tsiberkina, Snezhana Prudko, Igor Grigorev, Виктор Смирнов, Oleg Andreev, Igor Lepikhin, Elena Radevich (plus)Épisodes(32)
-
Stancionnyj smotritěl (S02E01)
-
Soldat buduščego (S02E02)
-
Sotnikov (S02E03)
-
Novaja žertva (S02E04)
-
Urok chimii (S02E05)
-
Odinočka (S02E06)
-
Podstava (S02E07)
-
Šag v storonu (S02E08)
-
Kollegi (S02E09)
-
Mečta dětstva (S02E10)
-
Syn (S02E11)
-
Otšelnik (S02E12)
-
Malčiki (S02E13)
-
Rasčetnyj čas (S02E14)
-
Rasplata (S02E15)
-
Ložnaja trevoga (S02E16)
-
Lesnaja tropa (S02E17)
-
Irlandskij pab (S02E18)
-
Patriot (S02E19)
-
Lichoradka subbotnim večerom (S02E20)
-
Za čertoj (S02E21)
-
Džentlmenskoje soglašenije (S02E22)
-
Něfť (S02E23)
-
Papina dočka (S02E24)
-
Chod koněm (S02E25)
-
Prazdničnyj fejerverk (S02E26)
-
Strašnoje zelje (S02E27)
-
Živaja voda (S02E28)
-
Žatva (S02E29)
-
Letnij lager (S02E30)
Acteurs·trices
Gala Samoylova
Meilleures séries :
Mažor (2014) (série)
Aleksey Shutov
Union soviétique
Meilleures séries :
Chožděnije po mukam (2017) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksandr Vasilev
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Mažor (2014) (série)
Aleksandr Tkachev
Union soviétique
Meilleures séries :
Jekatěrina (2014) (série)
Игорь Вуколов
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksandr Ivanov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Dmitriy Poddubnyy
Union soviétique
Meilleures séries :
Interny (2010) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Master i Margarita (2005) (série)
Антон Багров
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksandr Glinskiy
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Apostol (2008) (série)
Dmitriy Ermakovich
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Bělaja gvardija (2012) (série)
Šerlok Cholms (2013) (série)
Andrey Kharitonov
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Igor Mikhaylov
Russie
Dmitriy Gudim
Union soviétique
Meilleures séries :
Chožděnije po mukam (2017) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mažor (2014) (série)
Игорь Угаров
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Andrey Mokeev
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Vyacheslav Arkunov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Mažor (2014) (série)
Valeriy Cheburkanov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Dmitriy Murashev
Union soviétique
Meilleures séries :
Děti Arbata (2004) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Veronika Dmitrieva
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)