Réalisation:
Maksim Brius, Andrey Ivanov, Sergey Poluyanov, Andrey Krasavin, Mikhail Vasserbaum (plus)Musique:
Vitaliy MukanyaevActeurs·trices:
Evgeniy Sidikhin, Sergey Selin, Andrey Fedortsov, Aleksey Nilov, Anastasiya Melnikova, Konstantin Solovyov, Sergey Vorobyov, Tatyana Kolganova, Sergey Zamorev, Andrey Gulnev (plus)Épisodes(16)
-
Banda (S05E01)
-
Rodnaja krov (S05E02)
-
Opasnaja rybalka (S05E03)
-
Vychod dlja geroja (S05E04)
-
Cepnaja reakcija (S05E05)
-
Šantažisty (S05E06)
-
Grechi junosti (S05E07)
-
Professional (S05E08)
-
Cvety (S05E09)
-
Smerť za projezd (S05E10)
-
Jubilej (S05E11)
-
Vygodnyj obmen (S05E12)
-
Zolotaja lichoradka (S05E13)
-
Vernuť za voznagražděnije (S05E14)
-
Dolžnik (S05E15)
-
Ljogkaja dobyča (S05E16)
Acteurs·trices
Анвар Либабов
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Andrey Mishin
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Sergey Rost
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Marina Kudelinskaya
Meilleures séries :
Interny (2010) (série)
Mikhail Bogdanov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mažor (2014) (série)
Анна Пескова
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Igor Lepikhin
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Игорь Головин
Union soviétique
Meilleures séries :
Jekatěrina (2014) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Anna Vartanyan
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mažor (2014) (série)
Viktor Vybrienko
Meilleures séries :
Brežněv (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Oleg Fyodorov
Union soviétique
Meilleures séries :
Gibel imperii (2005) (série)
Ladoga (2014) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Sergey Kuznetsov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Brežněv (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Olga Semyonova
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksandr Karpukhov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Игорь Вуколов
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Вероника Норина
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksandr Ivanov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Sergey Glazkov
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksandr Glinskiy
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Apostol (2008) (série)