Réalisation:
Maksim Brius, Andrey Ivanov, Sergey Poluyanov, Andrey Krasavin, Mikhail Vasserbaum (plus)Musique:
Vitaliy MukanyaevActeurs·trices:
Evgeniy Sidikhin, Sergey Selin, Andrey Fedortsov, Aleksey Nilov, Anastasiya Melnikova, Konstantin Solovyov, Sergey Vorobyov, Tatyana Kolganova, Sergey Zamorev, Andrey Gulnev (plus)Épisodes(16)
-
Banda (S05E01)
-
Rodnaja krov (S05E02)
-
Opasnaja rybalka (S05E03)
-
Vychod dlja geroja (S05E04)
-
Cepnaja reakcija (S05E05)
-
Šantažisty (S05E06)
-
Grechi junosti (S05E07)
-
Professional (S05E08)
-
Cvety (S05E09)
-
Smerť za projezd (S05E10)
-
Jubilej (S05E11)
-
Vygodnyj obmen (S05E12)
-
Zolotaja lichoradka (S05E13)
-
Vernuť za voznagražděnije (S05E14)
-
Dolžnik (S05E15)
-
Ljogkaja dobyča (S05E16)
Acteurs·trices
Andrey Rodimov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Velikaja (2015) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Tatyana Pletnyova
Union soviétique
Meilleures séries :
Interny (2010) (série)
Černobyl: Zona otčužděnija (2014) (série)
Kuchňa (2012) (série)
Виталина Гусак
Union soviétique
Meilleures séries :
Trigger (2018) (série)
Grigoriy Chaban
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Bělaja gvardija (2012) (série)
Pavel Sergeev
Meilleures séries :
Chožděnije po mukam (2017) (série)
Sergey Mardar
Meilleures séries :
Chožděnije po mukam (2017) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksandr Nosov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Sergey Romanyuk
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Sergey Vasilev
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Игорь Иванов
Meilleures séries :
Idiot (2003) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Игорь Павлов
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Антон Багмет
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Mažor (2014) (série)
Aleksandr Lazarev
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Vyacheslav Zheleznyakov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Nikolay Smirnov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Alyona Shaytarova
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksandr Karpov
Meilleures séries :
Brežněv (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Maksim Litovchenko
Union soviétique
Meilleures séries :
Štrafbat (2004) (série)
Otěl Eleon (2016) (série)
Aleksey Semonyov
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mažor (2014) (série)
Ekaterina Proskurina
Union soviétique