Épisodes(64)
-
Svidětěl obviněnija (S02E01)
-
Vynužděnnaja mera (S02E02)
-
Zapach smerti (S02E03)
-
Stěčenije obstojatělstv (S02E04)
-
Tramvajnaja sjuita (S02E05)
-
Žertva operativnoj kombinacii (S02E06)
-
Blagimi i ně očeň namerenijami (S02E07)
-
Děpartament smerti (S02E08)
-
Něožidannyj rakurs (S02E09)
-
Vygodnoje predloženije (S02E10)
-
Prazdnik každyj děň (S02E11)
-
Galereja razdora (S02E12)
-
Korolevstvo krasoty (S02E13)
-
Zapreščjonnyje igry (S02E14)
-
Matěrinskij instinkt (S02E15)
-
Těatr načinajetsja s vešalki (S02E16)
-
Skoraja pomošč (S02E17)
-
Privet iz prošlogo (S02E18)
-
Něbo v almazach (S02E19)
-
Chimija s letalnym ischodom (S02E20)
-
Dětskaja ploščadka (S02E21)
-
Sila pravosudija (S02E22)
-
Kurjer (S02E23)
-
Medicinskoje vmešatělstvo (S02E24)
-
Semejnyje cennosti (S02E25)
-
Ljubov - smertělnaja bolezň (S02E26)
-
Doroga k "Rajskim beregam" (S02E27)
-
Čelovek bez lica (S02E28)
-
Složnyje otnošenija (S02E29)
-
Gaudeamus igitur (S02E30)
Acteurs·trices
Dmitriy Palamarchuk
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Irina Sheyanova
Union soviétique
Maksim Merkulov
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksandr Sayutalin
Union soviétique
Meilleures séries :
Gibel imperii (2005) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Brežněv (2005) (série)
Oksana Bazilevich
Union soviétique
Meilleures séries :
Sparta (2016) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Brežněv (2005) (série)
Aleksandr Bolshakov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Brežněv (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Sergey Kolos
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Elena Yakovleva
Union soviétique
Meilleures séries :
Kursanty (2004) (série)
Mariya Shukshina
Union soviétique
Evgeniy Sidikhin
Union soviétique
Meilleures séries :
Otěl Eleon (2016) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Tatort (1970) (série)
Andrey Ilin
Union soviétique
Anna Gorshkova
Union soviétique
Meilleures séries :
Bednaja Nasťa (2003) (série)
Mikhail Sidash
Union soviétique
Meilleures séries :
Chožděnije po mukam (2017) (série)
Trockij (2017) (série)
Velikaja (2015) (série)
Игорь Головин
Union soviétique
Meilleures séries :
Jekatěrina (2014) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Glafira Kozulina
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Konstantin Kaynov
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Oleg Fyodorov
Union soviétique
Meilleures séries :
Gibel imperii (2005) (série)
Ladoga (2014) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Natalya Volkova
Meilleures séries :
Master i Margarita (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)