Épisodes(64)
-
Čas rasplaty (S02E31)
-
Kapitan, ulybnitěs (S02E32)
-
Ošibka (S02E33)
-
Sunduk mertveca (S02E34)
-
Numizmat (S02E35)
-
Sledi za soboj, buď ostorožen (S02E36)
-
Trup ušel do pribytija (S02E37)
-
Něsladkaja žizň (S02E38)
-
Syn za otca (S02E39)
-
Razlučnica (S02E40)
-
36 časov (S02E41)
-
Otravitěli (S02E42)
-
Posledňaja rol (S02E43)
-
Chimičeskaja reakcija (S02E44)
-
Opasnyj moment (S02E45)
-
Pochožděnije trupa (S02E46)
-
Čarli dolžen umereť (S02E47)
-
Ťomnaja storona (S02E48)
-
Vtoroj šans (S02E49)
-
Mokroje dělo (S02E50)
-
Pojti na vsjo (S02E51)
-
Drugoje lico (S02E52)
-
Učitěl chimii (S02E53)
-
Suděbnaja ošibka (S02E54)
-
Něvidimyj sled (S02E55)
-
Rokovaja vstreča (S02E56)
-
Čjornyj vtornik (S02E57)
-
Iděalnoje ubijstvo (S02E58)
-
Slučajnyj svidětěl (S02E59)
-
Smerť v čužoj kvartire (S02E60)
Acteurs·trices
Dmitriy Palamarchuk
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Irina Sheyanova
Union soviétique
Maksim Merkulov
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksandr Sayutalin
Union soviétique
Meilleures séries :
Gibel imperii (2005) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Brežněv (2005) (série)
Oksana Bazilevich
Union soviétique
Meilleures séries :
Sparta (2016) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Brežněv (2005) (série)
Aleksandr Bolshakov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Brežněv (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Sergey Kolos
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Elena Yakovleva
Union soviétique
Meilleures séries :
Kursanty (2004) (série)
Mariya Shukshina
Union soviétique
Evgeniy Sidikhin
Union soviétique
Meilleures séries :
Otěl Eleon (2016) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Tatort (1970) (série)
Andrey Ilin
Union soviétique
Anna Gorshkova
Union soviétique
Meilleures séries :
Bednaja Nasťa (2003) (série)
Mikhail Sidash
Union soviétique
Meilleures séries :
Chožděnije po mukam (2017) (série)
Trockij (2017) (série)
Velikaja (2015) (série)
Игорь Головин
Union soviétique
Meilleures séries :
Jekatěrina (2014) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Glafira Kozulina
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Konstantin Kaynov
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Oleg Fyodorov
Union soviétique
Meilleures séries :
Gibel imperii (2005) (série)
Ladoga (2014) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Natalya Volkova
Meilleures séries :
Master i Margarita (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)