Ohnivý kuře - Série 5 (2018) (saison)
Réalisation:
Vojtěch MoravecScénario:
Jan DvořákPhotographie:
Jan DrnekMusique:
Tadeáš VěrčákActeurs·trices:
Jakub Prachař, Jan Dolanský, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Simona Babčáková, David Prachař, Eva Leimbergerová, Oldřich Navrátil, Carmen Mayerová, Marek Lambora, Václav Kopta (plus)Acteurs·trices
Jakub Prachař
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
sKORO NA mizině (2020) (série)
Vyšehrad (2016) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Jan Dolanský
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Kukačky (2021) (série)
Rapl (2016) (série)
Autobazar Monte Karlo (2015) (série)
Lucie Polišenská
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
České století (2013) (série)
Autobazar Monte Karlo (2015) (série)
Nevinné lži (2013) (série)
Norbert Lichý
Tchécoslovaquie
Simona Babčáková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Čtvrtá hvězda (2014) (série)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (série)
David Prachař
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Ztracená brána (2012) (série)
Eva Leimbergerová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Mamon (2015) (série)
Krev zmizelého (2006) (série)
Dáma a Král (2017) (série)
Oldřich Navrátil
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Carmen Mayerová
Empire allemand
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Chalupáři (1975) (série)
Marek Lambora
Tchéquie
Meilleures séries :
Táta v nesnázích (2023) (série)
Expozitura (2009) (série)
Půlnoční zpověď (2023) (série)
Václav Kopta
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Okresní přebor (2010) (série)
Bez vědomí (2019) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Ľubomír Paulovič
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Bez vědomí (2019) (série)
Lajna (2017) (série)
Betka Stanková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Svět pod hlavou (2017) (série)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Rostislav Novák ml.
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Ochránce (2021) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Ivana Korolová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Anča a Pepík (2017) (série)
Četníci z Luhačovic (2017) (série)
Ať žijí rytíři! (2010) (série)
Viet Anh Doan
Meilleures séries :
Dabing Street (2018) (série)
Dvojka na zabití (2021) (série)
Špunti na cestě (2022) (série)
Nela Ferklová
Meilleures séries :
Ohnivý kuře (2016) (série)
Lada Jelínková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
Rapl (2016) (série)
Chlap (2022) (série)
Adam Joura
Tchéquie
Meilleures séries :
Božena (2021) (série)
První republika (2014) (série)
Vytoč mého agenta (2024) (série)
Martin Sitta
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bez vědomí (2019) (série)