Réalisation:
Václav HudečekScénario:
Milan CaisPhotographie:
Jan PlesníkMusique:
Zdeněk ŠikolaActeurs·trices:
Vladimír Dlouhý, Sylva Sequensová, Karel Vochoč, Zuzana Fišárková, Milan Šulc, Václav Antoš, Svatopluk Matyáš, Miloslav Čížek, Stanislav Tříska, Miloslav Holub, Alena Tománková (plus)Acteurs·trices
Vladimír Dlouhý
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
S čerty nejsou žerty (1984)
Na dotek (2002) (pièce de théâtre filmée)
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Sylva Sequensová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Cyrano z Bergeracu (1986) (pièce de théâtre filmée)
Kukačka v temném lese (1984)
Dívka s mušlí (1980)
Karel Vochoč
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Chronique Morave (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (téléfilm)
Kamenný řád (1975) (série)
Zuzana Fišárková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Roméo, Juliette et les ténèbres (1959)
Četnické humoresky (2001) (série)
Morgiana (1972)
Milan Šulc
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Stíny horkého léta (1977)
Četnické humoresky (2001) (série)
Věčný tulák (1990) (téléfilm)
Václav Antoš
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Marketa Lazarova (1967)
Kamenný řád (1975) (série)
Únosy bez výkupného (1983) (téléfilm)
Svatopluk Matyáš
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Nebeští jezdci (1968)
Všichni moji blízcí (1999)
Návštěva z vesmíru (1977) (téléfilm)
Miloslav Čížek
Meilleurs films :
Devadesátky (2022) (série)
Návštěva z vesmíru (1977) (téléfilm)
Četnické humoresky (2001) (série)
Stanislav Tříska
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Smrt krásných srnců (1986)
Jankove hračky (1984) (téléfilm)
Requiem pro panenku (1991)
Miloslav Holub
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Les Aventures fantastiques (1958)
L'Oreille (1970)
Le Baron de Crac (1961)
Alena Tománková
Meilleurs films :
Věčný tulák (1990) (téléfilm)
Přicházejí bosí: Velikánský banánový dort (1981) (téléfilm)
Ženich mezi dveřmi (1979) (téléfilm)
Arnošt Borovec
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Návštěva z vesmíru (1977) (téléfilm)
Kamenný řád (1975) (série)
Únosy bez výkupného (1983) (téléfilm)
Ludmila Bednářová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ženich mezi dveřmi (1979) (téléfilm)
Bílá spona (1960)
Kotrmelec (1961)
Jan Odl
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Sluha dvou pánů (1999) (pièce de théâtre filmée)
Happy End (1967)
Hlídač dynamitu (1963)
Jiří Čapka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Gazdina roba (1992) (pièce de théâtre filmée)
Muž v pozadí (1995) (série)
Josef Ábel
État slovaque
Meilleurs films :
Papá Offenbach (1970) (téléfilm)
Hodný strýček Imre (1973) (téléfilm)
Ženich mezi dveřmi (1979) (téléfilm)
Miriam Turňová
Meilleurs films :
Ženich mezi dveřmi (1979) (téléfilm)
Dribling (1987) (téléfilm)
Irena Rozsypalová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Arrowsmith (1997) (série)
Tvář za oknem (1985) (téléfilm)
Mimořádný případ (1989) (téléfilm)