Acteurs·trices:
Iveta Radičová, Martina Vrbová, Petr Pithart, Štefan Skrúcaný, Jeroným Klimeš, Václav Žmolík, Johana Saudková, Kája Saudek (i.a.), Radka Červinková, Michal Hrůza (plus)Épisodes(25)
-
13. komnata Ivety Radičové (S10E01)
-
13. komnata Jiřího Berouska (S10E02)
-
13. komnata Petra Urbana (S10E03)
-
13. komnata Johany Saudkové (S10E04)
-
13. komnata Michala Hrůzy (S10E05)
-
13. komnata Aleše Brichty (S10E06)
-
13. komnata Petra Svobody (S10E07)
-
13. komnata Otakara Černého (S10E08)
-
13. komnata Jana Kačera (S10E09)
-
13. komnata Milana Chovance (S10E10)
-
13. komnata Martiny Adamcové (S10E11)
-
13. komnata Michela Fleischmanna (S10E12)
-
13. komnata Juraje Jakubiska (S10E13)
-
13. komnata Ivana Hlase (S10E14)
-
13. komnata Michaela Kocába (S10E15)
-
13. komnata Václava Upíra Krejčího (S10E16)
-
13. komnata Jiřího Dědečka (S10E17)
-
13. komnata Martina Bursíka (S10E18)
-
13. komnata Petra Jablonského (S10E19)
-
13. komnata Jana Rumla (S10E20)
-
13. komnata Václava Hybše (S10E21)
-
13. komnata Blanky Šrůmové (S10E22)
-
13. komnata Dana Horyny (S10E23)
-
13. komnata Svatopluka Matyáše (S10E24)
-
13. komnata Andrey Sedláčkové (S10E25)
Acteurs·trices
Iveta Radičová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Kancelář Blaník (2014) (série)
Martina Vrbová
Tchécoslovaquie
Petr Pithart
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série) - i.a.
Štefan Skrúcaný
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Česká soda (1993) (série)
Alžbetin dvor (1986) (série)
Horná Dolná (2015) (série)
Jeroným Klimeš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Černá sanitka (2008) (série)
Václav Žmolík
Tchécoslovaquie
Kája Saudek (i.a.)
Tchécoslovaquie
Michal Hrůza
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Slunečná (2020) (série)
Markéta Čepická Daňhelová
Tchécoslovaquie
Aleš Brichta
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Soukromé pasti (2008) (série)
Martin Moravec
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Otakar Černý
Protectorat de Bohême-Moravie
Tomáš Voženílek
Meilleures séries :
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Jan Kačer
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Rapl (2016) (série)
Šárka Volemanová
Tchécoslovaquie
Tina Adams
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Přísahám a slibuji (1990) (série)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (série)
Černí baroni (2004) (série)
Michel Fleischmann
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bazén (2005) (série)