Scénario:
Pavel Křemen, Jan Mudra, Tomáš Hanák, Petr Slavík, Markéta Dobiášová, Alena Činčerová (plus)Musique:
Ladislav FaktorActeurs·trices:
Pavel Bobek, Petr Nárožný, Zuzana Burešová, Petra Němcová, Tereza Maxová, Karel Vejřík, Petr Slavík, Alena Mihulová, Vilma Cibulková, Viktor Polesný, Jiřina Jirásková, Stanislav Fišer (plus)Épisodes(41)
-
13. komnata Pavla Bobka (S02E01)
-
13. komnata Petry Němcové (S02E02)
-
13. komnata Aleny Mihulové (S02E03)
-
13. komnata Stanislava Fišera (S02E04)
-
13. komnata Liběny Hlinkové (S02E05)
-
13. komnata Heleny Štáchové (S02E06)
-
13. komnata Romana Skamene (S02E07)
-
13. komnata Václava Neckáře (S02E08)
-
13. komnata Petra Jandy (S02E09)
-
13. komnata Remigia Machury (S02E10)
-
13. komnata Dušana Kleina (S02E11)
-
13. komnata Jany Kopecké (S02E12)
-
13. komnata Lenky Kořínkové (S02E13)
-
13. komnata Jožo Ráže (S02E14)
-
13. komnata Karla Weinlicha (S02E15)
-
13. komnata Tomáše Hanáka (S02E16)
-
13. komnata Luďka Soboty (S02E17)
-
13. komnata Ivana Martina Jirouse (S02E18)
-
13. komnata Ireny Obermannové (S02E19)
-
13. komnata Ladi Kerndla (S02E20)
-
13. komnata Michaely Kudláčkové (S02E21)
-
13. komnata Jitky Zelenkové (S02E22)
-
13. komnata Tomáše Halíka (S02E23)
-
13. komnata Martina Zounara (S02E24)
-
13. komnata Wabiho Daňka (S02E25)
-
13. komnata Pavly Sudové (S02E26)
-
13. komnata Báry Basikové (S02E27)
-
13. komnata Yvonne Přenosilové (S02E28)
-
13. komnata Daniely Filipiové (S02E29)
-
13. komnata Jana Přeučila (S02E30)
Acteurs·trices
Pavel Bobek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Česká soda (1993) (série)
Maigret (1991) (série)
Inženýrská odysea (1979) (série)
Petr Nárožný
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Mach a Šebestová (1976) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Škola za školou (1981) (série)
Zuzana Burešová
Tchécoslovaquie
Petra Němcová
Tchécoslovaquie
Tereza Maxová
Tchécoslovaquie
Karel Vejřík
Protectorat de Bohême-Moravie
Petr Slavík
Tchécoslovaquie
Alena Mihulová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Okresní přebor (2010) (série)
Tři králové (1998) (série)
Labyrint (2015) (série)
Vilma Cibulková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Dabing Street (2018) (série)
Viktor Polesný
Tchécoslovaquie
Jiřina Jirásková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Zahrada (1974) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Stanislav Fišer
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Otakar Brousek st.
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Česká soda (1993) (série)
Hříšní lidé města pražského (1968) (série)
Byli jednou dva písaři (1972) (série) - narrateur
Zdeněk Hruška st.
Tchécoslovaquie
Eva Herzigová
Tchécoslovaquie
Martin Klásek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hurvínkův rok (2003) (série)
Helena Štáchová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Znovu u Spejbla a Hurvínka (1974) (série)
Na návštěvě u Spejbla a Hurvínka (1972) (série)
Hurvínek vzduchoplavcem (1997) (série)
Hana Křížková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Sanitka 2 (2013) (série)
Svatby v Benátkách (2014) (série)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (série)
Ivan Jonák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série) - i.a.
Pomalé šípy (1993) (série)
Roman Skamene
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Pustina (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)