Réalisation:
David Bonaventura, Patrik Ulrich, Daniel Hnát, Zdeněk Gawlik, Veronika Stehlíková (plus)Scénario:
René KekelyPhotographie:
David BrožÉpisodes(32)
-
13. komnata Patrika Eliáše (S18E01)
-
13. komnata Kateřiny Brožové (S18E02)
-
13. komnata Alfreda Strejčka (S18E03)
-
13. komnata Anny Slováčkové (S18E04)
-
13. komnata Lucie Šafářové (S18E05)
-
13. komnata Martiny Barta (S18E06)
-
13. komnata Jany Fabiánové (S18E07)
-
13. komnata Jiřího Vondráčka (S18E08)
-
13. komnata Michaely Duffkové (S18E09)
-
13. komnata Radany Labajové (S18E10)
-
13. komnata Jana Valy (S18E11)
-
13. komnata Jana Bendiga (S18E12)
-
13. komnata Hany Robinson (S18E13)
-
13. komnata Milana Peroutky (S18E14)
-
13. komnata Mariana Jelínka (S18E15)
-
13. komnata Jana Rejžka (S18E16)
-
13. komnata Martiny Šmukové (S18E17)
-
13. komnata Carmen Mayerové (S18E18)
-
13. komnata Kateřiny Cajthamlové (S18E19)
-
13. komnata Aleny Kupčíkové (S18E20)
-
13. komnata Petra Harazina (S18E21)
-
13. komnata Doroty Nvotové (S18E22)
-
13. komnata Josefa Kvasničky (S18E23)
-
13. komnata Adriany Krnáčové (S18E24)
-
13. komnata Oldřicha Vlacha (S18E25)
-
13. komnata Jaroslava Falty (S18E26)
-
13. komnata Tomáše Klimta (S18E27)
-
13. komnata Bohouše Josefa (S18E28)
-
13. komnata Davida Krause (S18E29)
-
13. komnata Simony Votyové (S18E30)
Acteurs·trices
Barbora Černošková
Tchécoslovaquie
Kateřina Brožová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Z hříček o královnách (1994) (série)
L'affaire Dreyfus (1994) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Alfred Strejček
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Nemocnice na kraji města (1977) (série)
Gynekologie 2 (2007) (série) - narrateur
Tereza Kostková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Četnické humoresky (2001) (série)
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Anna Julie Slováčková
Tchéquie
Meilleures séries :
Ohnivý kuře (2016) (série)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (série)
Patrik Eliáš
Tchécoslovaquie
Jitka Molavcová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Saturnin (1994) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Káťa a Škubánek (1982) (série)
Martina Bárta
Tchécoslovaquie
Jana Fabiánová
Tchécoslovaquie
Monika Valentová
Tchécoslovaquie
Jiří Vondráček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Pan Tau (1971) (série)
My z konce světa (1975) (série)
Martina Vrbová
Tchécoslovaquie
Naďa Urbánková
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (série)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (série)
Rapl (2016) (série)
Markéta Procházková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
První republika (2014) (série)
Dvojka na zabití (2021) (série)
Krejzovi (2018) (série)
Radana Labajová
Tchécoslovaquie
Simona Chytrová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hraběnky (2007) (série)
Stopy života (2013) (série)
Policajti z předměstí (1999) (série)
Jan Vala
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Dobrá Voda (1982) (série)