Interprètes
Karel Šíp
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vrchní, prchni! (1980)
Homolka a tobolka (1972)
Jaroslav Uhlíř
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Karel Gott v Lucerně (1982) (concert)
Koncert Petry Janů (1987) (concert)
Miroslav Horníček 100 (2018) (pièce de théâtre filmée)
Ladislav Gerendáš
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
S čerty nejsou žerty (1984)
Tři veteráni (1983)
Královský život otroka (1992) (téléfilm)
Jaroslav Satoranský
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Cyrano z Bergeracu (1986) (pièce de théâtre filmée)
Král Krysa (1979) (pièce de théâtre filmée)
Mnoho povyku pro nic (1972) (pièce de théâtre filmée)
Ivan Mládek
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Trhák (1980)
Kronika žhavého léta (1972)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Petr Hapka
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Un cas pour un bourreau débutant (1969)
Le Neuvième Coeur (1978)
Okurkový hrdina (1963)
Roman Skamene
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Smrt krásných srnců (1986)
Mňága - Happy End (1996)
Karel Gott
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Semafor - Největší hity (2005) (compilation vidéo)
Devadesátky (2022) (série) - i.a.
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Miloš Kopecký
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Semafor - Největší hity (2005) (compilation vidéo)
Dům na nebesích (1984) (pièce de théâtre filmée)
Byl jednou jeden král... (1954)
Boris Hybner
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Terrier Intime (1999)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Helena Vondráčková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Le Sortilège des trois lutins (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concert)
Jiří Bartoška
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Bratři Karamazovi (1981) (pièce de théâtre filmée)
Hřbitov pro cizince (1991) (téléfilm)
Smysl pro tumor (2024) (série)
Iveta Bartošová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Hity 89 (1989) (concert)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Zlatý Slavík 1989 (1990) (concert)
Vilém Čok
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Hity 89 (1989) (concert)
Obraz Doriana Graye (2010) (pièce de théâtre filmée)
Angelika (2007) (pièce de théâtre filmée)
Josef Abrhám
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Revizor (1971) (pièce de théâtre filmée)
Hráči (1983) (pièce de théâtre filmée)
Zuzana Bubílková
Tchécoslovaquie
Luděk Sobota
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (téléfilm)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Martin Zounar
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případ Platfus (1985) (téléfilm)
Šťastlivec Sulla (1991) (téléfilm)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jan Antonín Pacák
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Cesta hlubokým lesem (1963)
Šakalí léta (1993)
Petr Janda
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Olympic: Trilogy Tour (2006) (compilation vidéo)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concert)