Réalisation:
Štěpán KačírekInterprètes
Iva Hüttnerová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (pièce de théâtre filmée)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Těžká hodina (1986) (téléfilm)
Zdeněk Troška
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Mňága - Happy End (1996)
Slunce, seno a pár facek (1989)
Dva lidi v ZOO (1989)
Karel Gott
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Semafor - Největší hity (2005) (compilation vidéo)
Devadesátky (2022) (série) - i.a.
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Adolf Born
Tchécoslovaquie
Karel Smyczek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Holubice (1960)
Četnické humoresky (2001) (série)
Sněženky a machři (1982)
Marek Eben
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
45 let Ypsilonky (2011) (pièce de théâtre filmée)
Praha stověžatá (2016) (pièce de théâtre filmée)
Arabesky (1987) (téléfilm)
Juraj Herz
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Le Miroir aux alouettes (1965)
Jo limonade (1964)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Jaroslav Brabec
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Po čem muži touží (2018)
Halina Pawlowská
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Devadesátky (2022) (série) - guide
Díky za každé nové ráno (1994)
Vrať se do hrobu! (1989)
Eva Pilarová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Semafor - Největší hity (2005) (compilation vidéo)
Návštěva z vesmíru (1977) (téléfilm)
Zuzana je zase sama doma (1961) (téléfilm)
Igor Chaun
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Proč? (1987)
Třetí patro (1985) (série)
Helena Vondráčková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Le Sortilège des trois lutins (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concert)
Irena Pavlásková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
The Elementary School (1991)
Nesmluvená setkání (1995) (téléfilm)
Bestiář (2007)
Karel Janák
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Můj vysvlečenej deník (2012)
Chyťte doktora (2007)
Tereza Kostková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
La Dame d'Izieu (2007) (téléfilm)
Ženy v běhu (2019)
Ondřej Gregor Brzobohatý
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Setkání s hvězdou (2011) (série)
Zakázaný člověk (2009) (téléfilm)
Jiří Krejčík
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Terrier Intime (1999)
Les Fêtes des perce-neige (1983)
Maskovaná milenka (1940)
Jiřina Bohdalová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dům na nebesích (1984) (pièce de théâtre filmée)
Těžká Barbora (1960) (pièce de théâtre filmée)
Pohádky pod sněhem (1985)
Klára Issová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Anne Frank (2001) (téléfilm)
Kabaret Caligula - PanzerFaust (2018) (pièce de théâtre filmée)
Operace Silver A (2007) (téléfilm)
Dagmar Havlová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Gazdina roba (1992) (pièce de théâtre filmée)
Noc pastýřů (1993) (téléfilm)
Hřbitov pro cizince (1991) (téléfilm)