Réalisation:
Libuše KoutnáScénario:
Jiří MelíšekPhotographie:
Věra ŠtinglováMusique:
Ladislav ŠtaidlActeurs·trices:
Jiří Císler, Jan Čenský, Ilona Svobodová, Veronika Gajerová, Magdalena Reifová, Martina Hudečková, Monika Effenbergerová, Jan Skopeček, Jiřina Bohdalová, Josef Bek, Dana Syslová (plus)Acteurs·trices
Jiří Císler
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Pohádky pod sněhem (1985)
L'Oreille (1970)
Zlatí úhoři (1979) (téléfilm)
Jan Čenský
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ochránce (2021) (série)
Mapa zámořských objevů (1978) (téléfilm)
Člověk proti zkáze (1989)
Ilona Svobodová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Soudné sestry (2007) (pièce de théâtre filmée)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (pièce de théâtre filmée)
Brouk v hlavě (2002) (téléfilm)
Veronika Gajerová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Swingtime (2007) (téléfilm)
Habermannův mlýn (2010)
I ve smrti sami (2004) (téléfilm)
Magdalena Reifová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Páni kluci (1975)
La Fille sur le balai (1971)
Jen o rodinných záležitostech (1990)
Martina Hudečková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Swingtime (2007) (téléfilm)
Habermannův mlýn (2010)
Monika Effenbergerová
Tchécoslovaquie
Jan Skopeček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Monsieur principe supérieur (1960)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jiřina Bohdalová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dům na nebesích (1984) (pièce de théâtre filmée)
Těžká Barbora (1960) (pièce de théâtre filmée)
Pohádky pod sněhem (1985)
Josef Bek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Světáci (1969)
Láska jako trám (1967) (téléfilm)
Bílá paní (1965)
Dana Syslová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Tažní ptáci (1983) (téléfilm)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Krvavá svatba (1987) (pièce de théâtre filmée)
Tomáš Juřička
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Tichá bolest (1990)
À l'ouest rien de nouveau (1979) (téléfilm)
Člověk proti zkáze (1989)
Dan Krameš
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Plášť pro vítr (1979) (téléfilm)
Pan Samochodzik i praskie tajemnice (1988)
Jana Drbohlavová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Charleyova teta (1969) (pièce de théâtre filmée)
Vajíčko (1968) (téléfilm)
Sur la comète (1970)
Jiří Bednář
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Vrchní, prchni! (1980)
Nebeští jezdci (1968)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Ondřej Vetchý
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
S čerty nejsou žerty (1984)
The Elementary School (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Míla Myslíková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
L'Incinérateur de cadavres (1968)
Mon cher petit Village (1985)
Martin Šotola
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Zlá krev (1986) (série)
Bota jménem Melichar (1983)