Acteurs·trices
František Němec
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Hamlet (1986) (pièce de théâtre filmée)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (téléfilm)
L'Oreille (1970)
Petr Nárožný
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (clip musical)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Miloš Kopecký
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Semafor - Největší hity (2005) (compilation vidéo)
Dům na nebesích (1984) (pièce de théâtre filmée)
Byl jednou jeden král... (1954)
Petr Čepek
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
The Elementary School (1991)
Mon cher petit Village (1985)
Revizor (1971) (pièce de théâtre filmée)
Valerie Kaplanová
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Lokis (1986) (téléfilm)
Jiří Bartoška
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Bratři Karamazovi (1981) (pièce de théâtre filmée)
Hřbitov pro cizince (1991) (téléfilm)
Smysl pro tumor (2024) (série)
Svatopluk Skopal
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Cyrano z Bergeracu (1986) (pièce de théâtre filmée)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Gazdina roba (1992) (pièce de théâtre filmée)
Otto Lackovič
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Tažní ptáci (1983) (téléfilm)
Těžká Barbora (1960) (pièce de théâtre filmée)
Balada z hadrů (1960) (pièce de théâtre filmée)
Svatopluk Beneš
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Le Brave Soldat Svejk (1956)
Lucerna (1967) (téléfilm)
Jaroslav Kepka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Periferie (2017) (pièce de théâtre filmée)
Král Krysa (1979) (pièce de théâtre filmée)
Královská hra (1980) (téléfilm)
Ilja Racek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Cyrano z Bergeracu (1986) (pièce de théâtre filmée)
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Král Krysa (1979) (pièce de théâtre filmée)
Libuše Geprtová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Bratři Karamazovi (1981) (pièce de théâtre filmée)
V zámku a podzámčí (1981) (téléfilm)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (téléfilm)
Valérie Zawadská
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
La Vache (1993)
Hřbitov pro cizince (1991) (téléfilm)
Marie Málková
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Chronique Morave (1968)
Kulový blesk (1978)
Běsi (2008) (pièce de théâtre filmée)
Vendula Křížová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Periferie (2017) (pièce de théâtre filmée)
Devadesátky (2022) (série)
Gazdina roba (1992) (pièce de théâtre filmée)
Jana Vaňková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Mon cher petit Village (1985)
Po stopách krve (1969)
Návštěva z vesmíru (1977) (téléfilm)
Jan Krafka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Eva Čížková
Meilleurs films :
Honorární konzul (1991) (téléfilm)
Osudné dveře (1991) (téléfilm)
Divoká srdce (1989)
Jan Fulín
Meilleurs films :
Hřbitov pro cizince (1991) (téléfilm)
Pilát Pontský, onoho dne (1991) (téléfilm)
Honorární konzul (1991) (téléfilm)