Musique:
Ondřej Gregor BrzobohatýActeurs·trices:
Natálie Halouzková, Vladimír Polívka, Jan Fanta, Sára Rychlíková, Denisa Nesvačilová, Betka Stanková, Miroslav Šimůnek, Jan Komínek, Tomáš Weber (plus)Épisodes(42)
-
Stačily dvě rány (E31)
-
Velké odhalování (E32)
-
Pavilon hyen (E33)
-
Štěnice (E34)
-
Ultimátum (E35)
-
Doupě neřesti (E36)
-
Slovo proti slovu (E37)
-
Práce snů (E38)
-
Andělé v Americe (E39)
-
Svatba v přímém přenosu (E40)
-
Chomout! (E41)
-
Loučení (E42)
Acteurs·trices
Natálie Halouzková
Tchéquie
Meilleures séries :
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Polda (2016) (série)
Špunti na cestě (2022) (série)
Vladimír Polívka
Suisse
Meilleures séries :
Zkáza Dejvického divadla (2019) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
První republika (2014) (série)
Jan Fanta
Tchéquie
Meilleures séries :
Táta v nesnázích (2023) (série)
Iveta (2022) (série)
Specialisté (2017) (série)
Sára Rychlíková
Tchéquie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Lajna (2017) (série)
Národní házená (2022) (série)
Denisa Nesvačilová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Labyrint (2015) (série)
Marie-Thérèse d'Autriche (2017) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Betka Stanková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Svět pod hlavou (2017) (série)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Miroslav Šimůnek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Crossing Lines (2013) (série)
Missing (2012) (série)
Přešlapy (2009) (série)
Jan Komínek
Tchéquie
Tomáš Weber
Meilleures séries :
Iveta (2022) (série)
Specialisté (2017) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Igor Chmela
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Face au doute (2022) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Vojtěch Vodochodský
Tchéquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Atlantic Crossing (2020) (série)
Sex O'Clock (2023) (série)
David Prachař
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Ztracená brána (2012) (série)
Linda Rybová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Božena (2021) (série)
Maigret (1991) (série)
Národní házená (2022) (série)
Ondřej Rychlý
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Trapasy (2007) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Darija Pavlovičová
Tchéquie
Meilleures séries :
Kukačky (2021) (série)
Zločiny Velké Prahy (2021) (série)
To se vysvětlí, soudruzi! (2024) (série)
Kateřina Klausová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Chlap (2022) (série)
Za oponou (2019) (série)
Živé terče (2019) (série)
Petr Ryšavý
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Všechny moje lásky (2015) (série)
Krejzovi (2018) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Marek Vašut
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
sKORO NA mizině (2020) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Ivana Korolová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Anča a Pepík (2017) (série)
Četníci z Luhačovic (2017) (série)
Ať žijí rytíři! (2010) (série)
Zdeněk Žák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Rapl (2016) (série)
Co teď a co potom? (1991) (série)