Réalisation:
Vladimír SkórkaActeurs·trices:
Jiří Langmajer, Eva Leinweberová, Michal Isteník, Josef Kaluža, Tomáš Havlínek, Pavla Gajdošíková, Pavla Dostálová, Petr Panzenberger (plus)Épisodes(5)
-
Dožínky (E01)
-
Jardo! (E02)
-
Nový svět (E03)
-
Kóma (E04)
-
Coming out (E05)
Acteurs·trices
Jiří Langmajer
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Eva Leinweberová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Večery Analogonu (2002) (série)
Ochránce (2021) (série)
Vzteklina (2018) (série)
Michal Isteník
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
MOST! (2019) (série)
Kukačky (2021) (série)
Josef Kaluža
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
sKORO NA mizině (2020) (série)
Ochránce (2021) (série)
Lajna (2017) (série)
Tomáš Havlínek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Charité (2017) (série)
Pavla Gajdošíková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (série)
Pavla Dostálová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Lajna (2017) (série)
Horníci na home office (2020) (série)
Stíny v mlze (2022) (série)
Petr Panzenberger
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Herec (2020) (série)
Tři tygři (2019) (série)
David Tobi Tobiasz
Meilleures séries :
sKORO NA mizině (2020) (série)
Liga mužské moudrosti (2021) (série)
Daniela Drtinová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série) - i.a.
Hraběnky (2007) (série)
Liga mužské moudrosti (2021) (série)
Martin Gorol
Meilleures séries :
Spravedlnost (2017) (série)
Liga mužské moudrosti (2021) (série)
Petr Čtvrtníček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Česká soda (1993) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Jakub Burýšek
Tchéquie
Meilleures séries :
Liga mužské moudrosti (2021) (série)
Strážmistr Topinka (2019) (série)
Specialisté (2017) (série)
Petr Vršek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Svět pod hlavou (2017) (série)
Labyrint (2015) (série)
Rédl (2018) (série)
Petr Sýkora
Meilleures séries :
Pan Tau (1971) (série)
Liga mužské moudrosti (2021) (série)
4teens (2011) (série)
Kateřina Janečková
Tchécoslovaquie
David Kania
Meilleures séries :
Lajna (2017) (série)
Liga mužské moudrosti (2021) (série)
Michal Škoda
Meilleures séries :
Lajna (2017) (série)
Liga mužské moudrosti (2021) (série)
Lukáš Niedoba
Meilleures séries :
sKORO NA mizině (2020) (série)
Liga mužské moudrosti (2021) (série)
Petr Kolečko
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
sKORO NA mizině (2020) (série)
Čtvrtá hvězda (2014) (série)
Vyšehrad (2016) (série)