Réalisation:
Ivo TomanScénario:
Jaroslav DietlPhotographie:
Josef IllíkMusique:
Jiří ŠustActeurs·trices:
Karel Hlušička, Jiří Kodet, Hana Čížková, Karel Dellapina, Ladislav Herbert Struna, Jiří Kostka, Jiří Němeček, Slávka Budínová, Libuše Geprtová (plus)Acteurs·trices
Karel Hlušička
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Le Brave Soldat Svejk (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (téléfilm)
Jiří Kodet
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Terrier Intime (1999)
Monsieur principe supérieur (1960)
Revizor (1971) (pièce de théâtre filmée)
Hana Čížková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Vrchní, prchni! (1980)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (téléfilm)
Černí baroni (1992)
Karel Dellapina
Bulgarie
Meilleurs films :
Páni kluci (1975)
Po stopách krve (1969)
Počkám, až zabiješ (1973)
Ladislav Herbert Struna
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Nebe a dudy (1941)
Dnes naposled (1958)
Le Dernier Masque (1929)
Jiří Kostka
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Božská Ema (1979)
Jiří Němeček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Rozčarovaní (1982) (téléfilm)
Lokis (1986) (téléfilm)
Waterloo (1967) (téléfilm)
Slávka Budínová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Kolya (1996)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Libuše Geprtová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Bratři Karamazovi (1981) (pièce de théâtre filmée)
V zámku a podzámčí (1981) (téléfilm)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (téléfilm)
Karel Augusta
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Vrchní, prchni! (1980)
Chronique Morave (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Zdeněk Kutil
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Chronique Morave (1968)
Poslušně hlásím (1957)
Bohuslav Ličman
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Po stopách krve (1969)
Le Piège (Il faut tuer Sekal) (1998)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (téléfilm)
Václav Neužil st.
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Naděje (1963)
Le Pont de Remagen (1969)
Božská Ema (1979)
Jiří Wohanka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Soudné sestry (2007) (pièce de théâtre filmée)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Páni kluci (1975)
Bohumil Švarc st.
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Vajíčko (1968) (téléfilm)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Adolf Filip
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Rozčarovaní (1982) (téléfilm)
Comment noyer le Docteur Mracek ou la fin des ondins en Bohême (1974)
Ať žijí duchové! (1977)
Vladimír Janura
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Zbraně pro Prahu (1974)
Malý partyzán (1950)
Černý vlk (1971)
Milan Sandhaus
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Chronique Morave (1968)
Černí baroni (1992)
Les Années du Christ (1967)
František Suchomel
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Pozor, vizita! (1981)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
František Miroslav Doubrava
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :