Russie,
2019
Épisodes(32)
-
Otěl' "Fonariki" (S02E01)
-
Tri sestry (S02E02)
-
Svaděbnyj fotograf (S02E03)
-
Dvaždy utoplennik (S02E04)
-
Na preděle (S02E05)
-
Gorkoje nasledstvo (S02E06)
-
Nasledniki po krivoj (S02E07)
-
Amerikanskij gosť (S02E08)
-
Pravo na zaščitu (S02E09)
-
Portret v sinich tonach (S02E10)
-
Juveliry (S02E11)
-
Smerť v morge (S02E12)
-
Pomereščilos (S02E13)
-
Stritrejsery (S02E14)
-
Molot suďby (S02E15)
-
Obratnaja storona raja (S02E16)
-
Vostok - dělo tonkoje (S02E17)
-
Udar v serdce (S02E18)
-
Zveri (S02E19)
-
Tonkaja psichologija (S02E20)
-
Lišnije ljudi (S02E21)
-
Kvartirnaja chozjajka (S02E22)
-
Zagadka bizněs-centra (S02E23)
-
Nadvodnaja ochota (S02E24)
-
Žestokosť (S02E25)
-
Slučaj v sanatorii (S02E26)
-
Čelovek v okně (S02E27)
-
Kapitalnyj remont (S02E28)
-
Noč polna užinov (S02E29)
-
Fitněs-car (S02E30)
Acteurs·trices
Pavel Grigorev
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Andrey Gorbachyov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksey Krasnotsvetov
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Nodar Dzhanelidze
Union soviétique
Meilleures séries :
Interny (2010) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Konstantin Grishanov
Meilleures séries :
Metod (2015) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Egor Kutenkov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Bělaja gvardija (2012) (série)
Nikolay Gorshkov
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Arseniy Mytsyk
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Evgeniya Lyubimova
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Andrey Perovich
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Oksana Rysinskaya
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Ivan Vasilev
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Stanislav Voronetskiy
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Sergey Shokolov
Union soviétique
Leonid Prokofev
Union soviétique
Viktor Vybrienko
Meilleures séries :
Brežněv (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Yuliya Zorkina
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mažor (2014) (série)
Olesya Berezhnaya
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)