Épisodes(32)
-
Podkidyš (S01E01)
-
Sparring (S01E02)
-
Umri segodňa, a ja - zavtra (S01E03)
-
Ljubovnyje seti (S01E04)
-
Krasnyj rojal (S01E05)
-
Nočnaja babočka (S01E06)
-
Muzykant (S01E07)
-
Igrok (S01E08)
-
O ljubvi ně govori (S01E09)
-
Kurjer (S01E10)
-
Kitajskaja kuchňa (S01E11)
-
Podžog (S01E12)
-
Celitělnica (S01E13)
-
S Novym Godom (S01E14)
-
Garaž (S01E15)
-
Smerť na sceně (S01E16)
-
Na pervyj vzgljad (S01E17)
-
Bajkery (S01E18)
-
Zapach smerti (S01E19)
-
Pravdivaja lož (S01E20)
-
Ťažjolyy bagaž (S01E21)
-
Něsčastnyj slučaj (S01E22)
-
Plastika (S01E23)
-
Starikam tut ně mesto (S01E24)
-
Kapital (S01E25)
-
Smertělnyj fokus (S01E26)
-
Semejnoje dělo (S01E27)
-
Oseň - vremja razvodov (S01E28)
-
Sobačja smerť (S01E29)
-
Socialnyje seti (S01E30)
Acteurs·trices
Pavel Grigorev
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Andrey Gorbachyov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksey Krasnotsvetov
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Nodar Dzhanelidze
Union soviétique
Meilleures séries :
Interny (2010) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Konstantin Grishanov
Meilleures séries :
Metod (2015) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Egor Kutenkov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Bělaja gvardija (2012) (série)
Natalya Burmistrova
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksandr Udaltsov
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Igor Klyuchnikov
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Mažor (2014) (série)
Anna Lutseva
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Mažor (2014) (série)
Sergey Rybin
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Evgeniya Lyubimova
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Sergey Shokolov
Union soviétique
Olesya Berezhnaya
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Natalya Myznikova
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Evgeniy Dobryakov
Mongolie
Meilleures séries :
Chožděnije po mukam (2017) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Viktoriya Plop
Russie
Yuriy Ershov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Viktor Vybrienko
Meilleures séries :
Brežněv (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)