Réalisation:
Karol SpišákScénario:
Jozef RepkoMusique:
Igor BázlikActeurs·trices:
Ivan Krajíček, Marián Zednikovič, Jozef Dóczy, Jozef Úradník, Milan Kiš, Božena Slabejová, Ivan Letko, Andrej Hryc, Peter Debnár, Rudolf Kraus, Anton Živčic, Vladimír Bartoň, Marián Slovák (plus)Acteurs·trices
Slávo Záhradník
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
V tieni vlkov (1971) (série)
Straty a nálezy (1974) (série)
Štefan Mišovic
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Tisícročná včela (1983) (série)
Naši synovia (1975) (série)
Alžbetin dvor (1986) (série)
Ivan Laca
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Škriatok (1995) (série)
Záchranári (2003) (série)
Smejeme sa storočiami (1983) (série)
Tibor Bogdan
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Naši synovia (1975) (série)
Alžbetin dvor (1986) (série)
Vivat Beňovský (1975) (série)
Ivan Macho
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Mafstory (2006) (série)
Výmysly uja elektróna (1978) (série)
Inspektor Max (2018) (série)
Eduard Bindas
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružstvá Budzogáňa, zbojníckeho kapitána (1972) (série)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (série)
Mesto tieňov (2008) (série)
Ján Klimo
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Útek zo zlatej krajiny (1977) (série)
Parížski mohykáni (1971) (série)
Chválenkári (1969) (série)
Eva Matejková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Websterovci (2017) (série)
Za mestskými múrmi (1998) (série)
Jiří Hrzán
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Byli jednou dva písaři (1972) (série)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Nora Kuželová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Materské znamienko (1985) (série)
Dnes večer hrám ja (1988) (série)
Vivat Beňovský (1975) (série)
Ján Kusenda
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
V tieni vlkov (1971) (série)
V službách zákona (1983) (série)
Škola detektívky (1989) (série)
František Laca
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Parížski mohykáni (1971) (série)
Zrkadlo občana Pokorného (1967) (série)
Bambuľkine dobrodružstvá (1982) (série)
Stanislav Dančiak
État slovaque
Meilleures séries :
Zbojník Jurošík (1991) (série)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Alžbetin dvor (1986) (série)
Ján Kramár
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Naši synovia (1975) (série)
Alžbetin dvor (1986) (série)
Život bez konca (1982) (série)
Oľga Hudecová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bakaláři (1972) (série)
Výmysly uja elektróna (1978) (série)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (série)
Viera Štepová Radványiová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dnes večer hrám ja (1988) (série)
Škriatok (1995) (série)
Výmysly uja elektróna (1978) (série)
Jozef Šimonovič ml.
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
A. C. Dupin zasahuje (1970) (série)
Tajomný ostrov (1984) (série)
Sršne v úli (1985) (série)