Réalisation:
Jindřich PolákScénario:
Ota HofmanPhotographie:
Emil SirotekActeurs·trices:
Otto Šimánek, Dana Vávrová, Viktor Preiss, Vladimír Kratina, Jiří Kodet, Dáda Patrasová, Karel Šebesta, Karel Roden, Leoš Suchařípa, Zdeněk Ornest (plus)Acteurs·trices
Otto Šimánek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Vajíčko (1968) (téléfilm)
Světáci (1969)
Les Aventures fantastiques (1958)
Dana Vávrová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Amadeus (1984)
Kulový blesk (1978)
Comedian Harmonists (1997)
Viktor Preiss
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
S čerty nejsou žerty (1984)
Brouk v hlavě (2020) (pièce de théâtre filmée)
Scapinova šibalství (1980) (téléfilm)
Vladimír Kratina
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Metanol (2018) (téléfilm)
Brakýři (1983) (téléfilm)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (série)
Jiří Kodet
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Terrier Intime (1999)
Monsieur principe supérieur (1960)
Revizor (1971) (pièce de théâtre filmée)
Dáda Patrasová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Vrchní, prchni! (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Čertův švagr (1984) (téléfilm)
Karel Šebesta
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Poslední dopis (1973) (téléfilm)
Půlpenny (1974) (téléfilm)
Záchvěv strachu (1984)
Karel Roden
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
La Mort dans la peau (2004)
The Scarlet Pimpernel (1999) (série)
Tancuj Matyldo (2023)
Leoš Suchařípa
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Revizor (1971) (pièce de théâtre filmée)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Alouettes, le fil à la patte (1969)
Zdeněk Ornest
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Věc Makropulos (1970) (pièce de théâtre filmée)
Pozor, vizita! (1981)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Jan Kraus
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
L'Incinérateur de cadavres (1968)
Happy End (1967)
Le Dirigeable volé (1966)
Pavel Vangeli
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Díky za každé nové ráno (1994)
Le Temps des larbins (1989)
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Jan Vlasák
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Tichá bolest (1990)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (pièce de théâtre filmée)
Noc rozhodnutí (1993) (téléfilm)
Milan Hein
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
La Belle et la bête (1978)
Touha jménem Einodis (2013) (pièce de théâtre filmée)
Malá mořská víla (1976)
Žaneta Fuchsová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Počítání oveček (1981) (téléfilm)
Lucie, postrach ulice (1983)
Chobotnice z II. patra (1986)
Božena Fixová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dlouhá bílá nit (1970) (téléfilm)
Chobotnice z II. patra (1986)
Veselé Vánoce přejí chobotnice (1986)
Tereza Chudobová
Meilleurs films :
Konec starých časů (1989)
Pan Tau (1988)
Čarovné dědictví (1985)
Petr Pospíchal
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Tažní ptáci (1983) (téléfilm)
Brakýři (1983) (téléfilm)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lída Roubíková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jako kníže Rohan (1983) (téléfilm)
Scapinova šibalství (1980) (téléfilm)
Smuteční slavnost (1969)
Angelo Michajlov
Bulgarie
Meilleurs films :
Ďábelské líbánky (1970)
Le Meurtre de l'ingénieur Diable (1970)
Bylo čtvrt a bude půl (1968)