Scénario:
Виктор Будилов, Roman Kovalyov, Andrey Balashov, Aleksandr Paygalik, Elena Utekhina (plus)Musique:
Aleksey KarpovActeurs·trices:
Oleg Chernov, Darya Yugrens, Ivan Parshin, Aleksandra Bolshakova, Vitaliy Biserov, Anton Gulyaev, Антон Багров, Snezhana Prudko, Igor Grigorev, Захар Черезов, Darya Syromlya (plus)Épisodes(20)
-
Operacija prikrytija (E01)
-
Děňgi na bočku (E02)
-
Bunt na korable (E03)
-
Mirnyj atom (E04)
-
Finansist (E05)
-
Most (E06)
-
Sekta (E07)
-
Schrony (E08)
-
Agent Paladin (E09)
-
Zachvat samoljota (E10)
-
Perebežčik (E11)
-
Čelovek, kotorogo ně bylo (E12)
-
Čjornyj spisok (E13)
-
Složnyj farvatěr (E14)
-
Tajfun (E15)
-
Russkij dvigatěl (E16)
-
Ryba po-kitajski (E17)
-
Grjaznaja bomba (E18)
-
Verbovščik (E19)
-
Žemčužina iz kosmosa (E20)
Acteurs·trices
Mikhail Kuryaev
Meilleures séries :
Černobyl: Zona otčužděnija (2014) (série)
Sergey Gurev
Meilleures séries :
Interny (2010) (série)
Jekatěrina (2014) (série)
Kuchňa (2012) (série)
Pyotr Zhuravlyov
Union soviétique
Meilleures séries :
Jekatěrina (2014) (série)
Trockij (2017) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Vitaliy Gudkov
Union soviétique
Svetlana Smirnova
Union soviétique
Meilleures séries :
Velikaja (2015) (série)
Andrey Shipitsyn
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksandr Volodin
Meilleures séries :
Velikaja (2015) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Sergey Kunitskiy
Union soviétique
Maksim Pavlov
Union soviétique
Meilleures séries :
Metod (2015) (série)
Otěl Eleon (2016) (série)
Kremeň (2012) (série)
Maksim Sergeev
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Yakov Petrov
Meilleures séries :
Gibel imperii (2005) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Velikaja (2015) (série)
Konstantin Isaev
Union soviétique
Meilleures séries :
Mažor (2014) (série)
Oleg Zhilin
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Grigoriy Orlov
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksey Shutov
Union soviétique
Meilleures séries :
Chožděnije po mukam (2017) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Kirill Kuznetsov
Meilleures séries :
Kuchňa (2012) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Кирилл Варакса
Union soviétique
Meilleures séries :
Dostoïevski (2011) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Sergey Sidorenko
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)