Réalisation:
Vojtěch ŠtursaScénario:
Zdeněk ČecháčekPhotographie:
Jiří KačírekMusique:
Pavel BlatnýActeurs·trices:
Jan Tříska, Jana Hliňáková, Jaroslav Rava, Jana Hlaváčková, Gabriela Wilhelmová, Zdena Herfortová, Oldřich Vykypěl, Oldřich Slavík, Zdeněk Maryška, Miroslav Donutil, Milan Pásek (plus)Acteurs·trices
Jan Tříska
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Král Lear (2003) (pièce de théâtre filmée)
The Elementary School (1991)
A l'orée de la forêt (1976)
Jana Hliňáková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Stíny horkého léta (1977)
Chlapi přece nepláčou (1979)
Klec (1973) (téléfilm)
Jaroslav Rava
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
Veliká stavba (1993) (téléfilm)
Stopy zločinu: Jak zemřela Tereza (1985) (téléfilm)
Jana Hlaváčková
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
La Vallée des abeilles (1967)
Četnické humoresky (2001) (série)
Poslední návrat (1982) (téléfilm)
Gabriela Wilhelmová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Zdena Herfortová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Brouk v hlavě (1998) (pièce de théâtre filmée)
La Môme (2007)
Četnické humoresky (2001) (série)
Oldřich Vykypěl
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Chronique Morave (1968)
Jan Hus (1954)
Jan Žižka (1955)
Oldřich Slavík
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Chronique Morave (1968)
Tichá bolest (1990)
Člověk proti zkáze (1989)
Zdeněk Maryška
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Zbojník (2023)
Četnické humoresky (2001) (série)
Swingtime (2007) (téléfilm)
Miroslav Donutil
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sluha dvou pánů (2000) (pièce de théâtre filmée)
Terrier Intime (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (pièce de théâtre filmée)
Milan Pásek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Klec (1973) (téléfilm)
Moudrý Engelbert (1968) (téléfilm)
Blažena Rýznarová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
Okénko (1967) (téléfilm)
Jdi za zeleným světlem (1968) (téléfilm)
Jana Gazdíková
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Poslední návrat (1982) (téléfilm)
Lumpacivagabundus (1970) (pièce de théâtre filmée)
Výbuch bude v pět (1984)
Miloslav Kročil
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
První den mého syna (1964)
Perlový náhrdelník (1965)
Jiří Hanák
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
Dune (2000) (série)
Klec (1973) (téléfilm)
Marcela Dürrová
Meilleurs films :
Brouk v hlavě (1998) (pièce de théâtre filmée)
Četnické humoresky (2001) (série)
Případ Salieri (1991) (téléfilm)
Karel Adam
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
Jenůfa (1976) (téléfilm)
Lumpacivagabundus (1970) (pièce de théâtre filmée)
Vilém Pfeiffer
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Počestné paní pardubické (1944)
Čapkovy povídky (1947)
Příklady táhnou (1939)
Markéta Rauschgoldová
Meilleurs films :
Strýčkův sen (1971) (téléfilm)
Automat na přání (1967)
Klec (1973) (téléfilm)
Jiří Dušek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Prokop Diviš (1977) (téléfilm)
Svědek času (1988) (téléfilm)
Případ Salieri (1991) (téléfilm)