Interprètes
Jiřina Bohdalová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Těžká Barbora (1960) (pièce de théâtre filmée)
Dům na nebesích (1984) (pièce de théâtre filmée)
Pohádky pod sněhem (1985)
Vladimír Dvořák
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Un jour un chat (1963)
Malí medvědáři (1957)
Zaostřit, prosím! (1956)
Oldřich Kaiser
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
U Tlučhořů (2010) (pièce de théâtre filmée)
Rozčarovaní (1982) (téléfilm)
Přišel na večeři (1981) (pièce de théâtre filmée)
Jiří Lábus
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
U Tlučhořů (2010) (pièce de théâtre filmée)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Eva Pilarová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Semafor - Největší hity (2005) (compilation vidéo)
Návštěva z vesmíru (1977) (téléfilm)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (série)
Marie Rottrová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (concert)
Karel Gott
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Semafor - Největší hity (2005) (compilation vidéo)
Devadesátky (2022) (série) - i.a.
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Marika Gombitová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Zlatý slavík 1979 (1980) (concert)
Miloslav Šimek
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concert) - modérateur
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Jiří Krampol
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Petra Janů
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Galileo (2007) (pièce de théâtre filmée)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Karel Šíp
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vrchní, prchni! (1980)
Homolka a tobolka (1972)
Jaroslav Uhlíř
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Karel Gott v Lucerně (1982) (concert)
Koncert Petry Janů (1987) (concert)
Miroslav Horníček 100 (2018) (pièce de théâtre filmée)
Pavel Vítek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dracula (1996) (pièce de théâtre filmée)
Protektor (2009)
Pocta muzikálům (2017) (concert)
Jaroslav Čejka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Les Gens des roulottes (1966)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Poločas štěstí (1984)
Pavel Bobek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Česká soda (1998)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Le Cri du papillon (1990)
Petr Spálený
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Noc na Karlštejně (1973)
Trhák (1980)
Spálený v mé hlavě (2022) - i.a.
Petr Haničinec
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Tažní ptáci (1983) (téléfilm)
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Král Krysa (1979) (pièce de théâtre filmée)
Luděk Nekuda
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Bylo čtvrt a bude půl (1968)
Luděk Sobota
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (téléfilm)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)