Photographie:
Aleksey SolodovMusique:
Aleksey KarpovActeurs·trices:
Oleg Chernov, Darya Yugrens, Ivan Parshin, Anton Gulyaev, Vladimir Yarosh, Darya Tsiberkina, Snezhana Prudko, Анатолий Друзенко, Igor Grigorev, Sergey Pioro, Валентина Коровникова (plus)Épisodes(16)
-
Kapkan dlja geněrala (S03E01)
-
Sovmestnaja operacija (S03E02)
-
Ženskaja dolja (S03E03)
-
Chimičeskaja ataka (S03E04)
-
Zakrytoje proizvodstvo (S03E05)
-
Importnyj virus (S03E06)
-
Gruppa spasenija (S03E07)
-
Družestvennyj obmen (S03E08)
-
Kamikadze (S03E09)
-
Komandirovka na tot svet (S03E10)
-
Učebka dlja killera (S03E11)
-
Svobodnyj drejf (S03E12)
-
Baltijskij tranzit (S03E13)
-
Kontrabandnyj tovar (S03E14)
-
Strojka veka (S03E15)
-
Kosmičeskaja svjaz (S03E16)
Acteurs·trices
Oleg Chernov
Union soviétique
Meilleures séries :
Gibel imperii (2005) (série)
Ubojnaja sila (2000) (série)
Brežněv (2005) (série)
Darya Yugrens
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Šerlok Cholms (2013) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Ivan Parshin
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Vladimir Yarosh
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Darya Tsiberkina
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Snezhana Prudko
Géorgie
Igor Grigorev
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Sergey Pioro
Union soviétique
Валентина Коровникова
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Valeriy Malyushin
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Banditskij Pětěrburg (2000) (série)
Vladimir Chernykh
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Ирина Сотикова
Union soviétique
Meilleures séries :
Ladoga (2014) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Денис Портнов
Union soviétique
Meilleures séries :
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)
Aleksey Tikhonov
Union soviétique
Maksim Zausalin
Union soviétique
Meilleures séries :
Kuchňa (2012) (série)
Motylki (2013) (série)
Razvědčiki: Poslednij boj (2008) (série)
Aleksandr Vontov
Union soviétique
Meilleures séries :
Gibel imperii (2005) (série)
Admiral (2009) (série)
Velikaja (2015) (série)
Oleg Kulikovich
Union soviétique
Meilleures séries :
Ubojnaja sila (2000) (série)
Brežněv (2005) (série)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (série)