Scénario:
Roman Kopřivík, David Litvák, Monika Seidlová, Tomáš Grombíř, Jakub Roll, Petr Hauzírek (plus)Musique:
Dominik RenčActeurs·trices:
Sabina Laurinová, Tomáš Měcháček, Roman Zach, Jiří Štěpnička, Ondřej Rychlý, Eva Salvatore Burešová, Sandra Nováková, Vanda Chaloupková, Petr Konáš, Igor Chmela, Marika Procházková (plus)Épisodes(80)
-
Rovnýma nohama (S04E01)
-
Dlužíte mi smrt (S04E02)
-
Zkusíme to ještě jednou (S04E03)
-
Špatné zprávy (S04E04)
-
Jasné slovo (S04E05)
-
Báječní mladí muži (S04E06)
-
Rány staré i nové (S04E07)
-
Tady a teď (S04E08)
-
Štěstí v neštěstí (S04E09)
-
Kdo lže, ten krade (S04E10)
-
Láska bolí (S04E11)
-
Přiznání (S04E12)
-
Za školou (S04E13)
-
Kdo s koho (S04E14)
-
Nemoc jako dar (S04E15)
-
O rodičích a dětech (S04E16)
-
Hloubkový ponor (S04E17)
-
Zbytečné otázky (S04E18)
-
Stejná krevní skupina (S04E19)
-
Nůž do zad (S04E20)
-
Urvat kus života (S04E21)
-
Tohle není konec (S04E22)
-
Sladké zapomnění (S04E23)
-
Vražedný amok (S04E24)
-
Nebudu vám lhát (S04E25)
-
Skrytá nebezpečí (S04E26)
-
Ztráty paměti (S04E27)
-
Záskok (S04E28)
-
Hořká pomsta (S04E29)
-
Přání se má plnit (S04E30)
Acteurs·trices
Aneta Kailová
Meilleures séries :
Modrý kód (2017) (série)
Eliáš Vyskočil
Tchéquie
Michala Břízová
Meilleures séries :
Vraždy v kruhu (2015) (série)
Temný Kraj (2017) (série)
Policie Modrava (2011) (série)
Daniel Mavrov
Tchéquie
Meilleures séries :
Herec (2020) (série)
Lajna (2017) (série)
Un monde en feu (2019) (série)
Ivan Herma
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Čapkovy kapsy (2011) (série)
Škoda lásky (2013) (série)
Vraždy v kruhu (2015) (série)
Tereza Taliánová
Tchéquie
Meilleures séries :
Trpaslík (2017) (série)
The Musketeers (2014) (série)
Agent v kapse (2017) (série)
Dana Aisová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Le Village des secrets (2018) (série)
Modrý kód (2017) (série)
Kameňák (2019) (série)
Kristián Černík
Tchéquie
Meilleures séries :
Pod hladinou (2023) (série)
Specialisté (2017) (série)
Základka (2012) (série)
Vladislava Bambásková
Meilleures séries :
Táta v nesnázích (2023) (série)
Polda (2016) (série)
Krejzovi (2018) (série)
Michael Vykus
Meilleures séries :
Labyrint (2015) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Specialisté (2017) (série)
Saša Rašilov nejml.
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Labyrint (2015) (série)
Napoléon (2002) (série)
Radek Jiříček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Spravedlnost (2017) (série)
Táta v nesnázích (2023) (série)
Otmar Brancuzský
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Rapl (2016) (série)
Jindřich Nováček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Černá sanitka (2008) (série)
Anna Jiřina Daňhelová
Meilleures séries :
Polda (2016) (série)
Profesor T. (2018) (série)
Vraždy v kruhu (2015) (série)
Bára Fišerová
Meilleures séries :
Face au doute (2022) (série)
Charité (2017) (série)
Strom pohádek (1987) (série)
Petra Výtvarová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Policie Modrava (2011) (série)
Hříšní lidé města brněnského (1999) (série)
Barbora Vacková
Meilleures séries :
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Modrý kód (2017) (série)
Martin Sitta
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bez vědomí (2019) (série)