Modrý kód - Série 3 (2018) (saison)
Réalisation:
Jaromír PolišenskýPhotographie:
Filip SandersMusique:
Dominik RenčActeurs·trices:
Martina Hekerová, Sabina Laurinová, Jiří Štěpnička, Tomáš Měcháček, David Gránský, Eliška Burešová, Ondřej Rychlý, Igor Chmela, Marika Procházková, Sandra Nováková (plus)Acteurs·trices
Martina Hekerová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Tři tygři (2019) (série)
The Wheel of Time (2021) (série)
Stíny v mlze (2022) (série)
Sabina Laurinová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Bakaláři 1997 (1997) (série)
Jiří Štěpnička
Grande-Bretagne
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Z hříček o královnách (1994) (série)
Tomáš Měcháček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Lajna (2017) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Sedm schodů k moci (2023) (série)
David Gránský
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Eliška Burešová
Meilleures séries :
Modrý kód (2017) (série)
Ondřej Rychlý
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Trapasy (2007) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Igor Chmela
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Face au doute (2022) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Marika Procházková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Okresní přebor (2010) (série)
Vodník (2019) (série)
Trpaslík (2017) (série)
Sandra Nováková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Kancelář Blaník (2014) (série)
Renata Visnerová-Prokopová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Expozitura (2009) (série)
Polda (2016) (série)
Petr Konáš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Zdivočelá země (1997) (série)
Policie Modrava (2011) (série)
Šéfka (2022) (série)
Kristýna Frejová
Tchécoslovaquie
Lenka Termerová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Arabella (1980) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Jakub Štěpán
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vzteklina (2018) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Jan Urban
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Milan Slepička
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Příběhy včelích medvídků (1984) (série)
1864 (2014) (série)
Atlantic Crossing (2020) (série)
Josef Pejchal
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Cirkus Bukowsky (2013) (série)
Oběti (1999) (série)
Oktopus (2023) (série)
Kateřina Holánová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Šárka Vondrová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Totems (2022) (série)
O mě se neboj (2022) (série)