Modrý kód - Série 2 (2017) (saison)
Réalisation:
Jaromír PolišenskýPhotographie:
Filip SandersMusique:
Dominik RenčActeurs·trices:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, David Gránský, Jana Stryková, Marika Procházková, Petr Konáš, Sandra Nováková, Nela Boudová, Jan Urban, Lenka Termerová, Anastasia Chocholatá (plus)Acteurs·trices
Sabina Laurinová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Bakaláři 1997 (1997) (série)
Marek Němec
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Labyrint (2015) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Roman Zach
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Svět pod hlavou (2017) (série)
Třídní schůzka (2021) (série)
Černí andělé (2001) (série)
David Gránský
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Jana Stryková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Labyrint (2015) (série)
Dobré ráno, Brno! (2023) (série)
Legends (2014) (série)
Marika Procházková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Okresní přebor (2010) (série)
Vodník (2019) (série)
Trpaslík (2017) (série)
Petr Konáš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Zdivočelá země (1997) (série)
Policie Modrava (2011) (série)
Šéfka (2022) (série)
Sandra Nováková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Kancelář Blaník (2014) (série)
Nela Boudová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Jan Urban
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Lenka Termerová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Arabella (1980) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Anastasia Chocholatá
Tchéquie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Kristýna Frejová
Tchécoslovaquie
Eva Salvatore Burešová
Tchéquie
Meilleures séries :
Jak si nepodělat život (2019) (série)
Specialisté (2017) (série)
Krejzovi (2018) (série)
Štěpán Benoni
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Kukačky (2021) (série)
Bez vědomí (2019) (série)
Barbora Šťastná
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Kapitán Exner (2017) (série)
Stopy života (2013) (série)
Lucie Kožinová
Meilleures séries :
Laskavý divák promine (1994) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (série)
Radek Jiříček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Spravedlnost (2017) (série)
Táta v nesnázích (2023) (série)
Kristýna Plocková
Meilleures séries :
Modrý kód (2017) (série)
Naďa Vinecká
Meilleures séries :
Single Man (2017) (série)
Modrý kód (2017) (série)