Modrý kód - Série 2 (2017) (saison)
Réalisation:
Jaromír PolišenskýPhotographie:
Filip SandersMusique:
Dominik RenčActeurs·trices:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, Eva Podzimková, Igor Chmela, Sandra Nováková, Kateřina Brožová, Mojmír Maděrič, Лилиан Малкина, David Kraus, David Gránský, Tomáš Karger (plus)Acteurs·trices
Sabina Laurinová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Bakaláři 1997 (1997) (série)
Marek Němec
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Labyrint (2015) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Roman Zach
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Svět pod hlavou (2017) (série)
Třídní schůzka (2021) (série)
Černí andělé (2001) (série)
Eva Podzimková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Sedm schodů k moci (2023) (série)
1864 (2014) (série)
Kosmo (2016) (série)
Igor Chmela
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Face au doute (2022) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Sandra Nováková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (série)
Kancelář Blaník (2014) (série)
Kateřina Brožová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Z hříček o královnách (1994) (série)
L'affaire Dreyfus (1994) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Mojmír Maděrič
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Kosmo (2016) (série)
Bakaláři (1972) (série)
Draculův švagr (1996) (série)
Лилиан Малкина
Estonie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Neviditelní (2014) (série)
Dobrá čtvrť (2005) (série)
David Kraus
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Extraktoři (2023) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Ohrožené prázdniny (1990) (série)
David Gránský
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Tomáš Karger
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Laskavý divák promine (1994) (série)
Oktopus (2023) (série)
Adam Kraus
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (série)
Polda (2016) (série)
Vraždy v kruhu (2015) (série)
Vojtěch Vovesný
Tchéquie
Meilleures séries :
Autobazar Monte Karlo (2015) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Neviditelní (2014) (série)
Filip Cíl
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ďáblova lest (2009) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Docent (2023) (série)
Jakub Štěpán
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Vzteklina (2018) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Jan Urban
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Sestřičky Modrý kód (2020) (série)
Eva Janoušková
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Polda (2016) (série)
Stopy života (2013) (série)
Specialisté (2017) (série)
Roman Skamene
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Pustina (2016) (série)
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Kateřina Holánová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)