Réalisation:
Jaroslav BalíkScénario:
Jaroslav BalíkPhotographie:
Viktor RůžičkaMusique:
Karel MarešActeurs·trices:
Jiří Krampol, Ida Rapaičová, Josef Vinklář, Jan Teplý st., Bořivoj Navrátil, Pavel Kříž, Miroslav Zounar, Ota Sklenčka, Jiří Kostka, Jan Vlasák (plus)Acteurs·trices
Jiří Krampol
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Ida Rapaičová
État slovaque
Meilleurs films :
Kubo (1965) (téléfilm)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (téléfilm)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Josef Vinklář
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ikarův pád (1977) (téléfilm)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (pièce de théâtre filmée)
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Jan Teplý st.
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
L'Oreille (1970)
Muž v pozadí (1995) (série)
Bořivoj Navrátil
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Hamlet (1986) (pièce de théâtre filmée)
L'Oreille (1970)
Muž v pozadí (1995) (série)
Pavel Kříž
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Anne Frank (2001) (téléfilm)
The Scarlet Pimpernel (1999) (série)
BrainStorm (2008) (téléfilm)
Miroslav Zounar
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
V zámku a podzámčí (1981) (téléfilm)
Signum laudis (1980)
Brakýři (1983) (téléfilm)
Ota Sklenčka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Vajíčko (1968) (téléfilm)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Jiří Kostka
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Božská Ema (1979)
Jan Vlasák
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Tichá bolest (1990)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (pièce de théâtre filmée)
Noc rozhodnutí (1993) (téléfilm)
Zdeněk Ornest
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Věc Makropulos (1970) (pièce de théâtre filmée)
Pozor, vizita! (1981)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Kateřina Pindejová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Babí léto (2001)
České století (2013) (série)
Známí neznámí (2021)
Vladimír Salač
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Charleyova teta (1969) (pièce de théâtre filmée)
Škola základ života (1938)
Josef A. Stehlík
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Půlpenny (1974) (téléfilm)
Bohumír Starý
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
La Vache (1993)
Blázni a děvčátka (1989)
Libuše Štědrá
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (téléfilm)
Mon cher petit Village (1985)
Michaela Jílková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ochránce (2021) (série)
Vážení přátelé, ano (1989)
Volná noha (1989)