Réalisation:
Vít OlmerPhotographie:
Vladimír HolomekMusique:
Pavel HrubešActeurs·trices:
Vojtěch Kotek, Kryštof Hádek, Lukáš Kantor, Martha Issová, Vladimír Škultéty, Mojmír Maděrič, Simona Chytrová, Jiřina Jelenská, Anna Ferencová, Rudolf Hrušínský ml., Petr Vančura (plus)Acteurs·trices
Vojtěch Kotek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (2012) (pièce de théâtre filmée)
Hořící keř (2013) (téléfilm)
I ve smrti sami (2004) (téléfilm)
Kryštof Hádek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Dark Blue World (2001)
Klec (2019) (téléfilm)
Lukáš Kantor
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
Dark Blue World (2001)
Muž, který stál v cestě (2023)
Martha Issová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dukla 61 (2018) (téléfilm)
Ochránce (2021) (série)
Même les souris vont au paradis (2021)
Vladimír Škultéty
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sedm schodů k moci (2023) (série)
...a bude hůř (2007)
Božena (2021) (série)
Mojmír Maděrič
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dívčí válka (1991) (pièce de théâtre filmée)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Zločin v Polné (2016) (téléfilm)
Simona Chytrová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Tankový prapor (1991)
La Caverne de la rose d'or (1991) (téléfilm)
Pan Tau (1988)
Jiřina Jelenská
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Smrt krásných srnců (1986)
Pozor, vizita! (1981)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Anna Ferencová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Strašidlo cantervillské (1989) (téléfilm)
Co je vám, doktore? (1984)
Jako jed (1985)
Rudolf Hrušínský ml.
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
The Elementary School (1991)
Mon cher petit Village (1985)
Hráči (1983) (pièce de théâtre filmée)
Petr Vančura
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Hořící keř (2013) (téléfilm)
Kytice (2020) (pièce de théâtre filmée)
Očitý svědek (2021)
Tomáš Měcháček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sedm schodů k moci (2023) (série)
Vosto5: Pérák (2020) (pièce de théâtre filmée)
Protektor (2009)
Josef Nedorost
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Hřbitov pro cizince (1991) (téléfilm)
Le Barbier de Sibérie (1998)
Popel a hvězdy (1990) (téléfilm)
František Derfler
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
Prokop Diviš (1977) (téléfilm)
Balada pro banditu (1978)
Zdeněk Palusga
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Blboun (2001) (pièce de théâtre filmée)
Četnické humoresky (2001) (série)
Marika Procházková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (pièce de théâtre filmée)
Ptákovina (2009) (pièce de théâtre filmée)
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Magdaléna Weigertová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Zrádci (2020) (série)
Střílej oběma rukama (1976) (téléfilm)
Jiří Krejčí
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Nejkrásnější hádanka (2008)
Vražda kočky domácí (2004) (téléfilm)
Pavel Dytrt
Meilleurs films :
Udělení milosti se zamítá (2002) (téléfilm)
Ani málo, ani moc… (1999) (téléfilm)
Únos domů (2002)