Réalisation:
Alois MüllerScénario:
Milan CaisPhotographie:
Jaromír ZaoralMusique:
Ladislav MatějkaActeurs·trices:
Tomáš Jirman, Alexej Pyško, Jana Janěková, Miloslav Čížek, František Řehák, Václav Antoš, Karel Vochoč, Július Vašek, Ivan Dědeček, Lenka Kucharská, Stanislav Tříska, Alois Müller (plus)Acteurs·trices
Tomáš Jirman
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
Zátopek (2021)
Udělení milosti se zamítá (2002) (téléfilm)
Alexej Pyško
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sluha dvou pánů (2000) (pièce de théâtre filmée)
Vrchní, prchni! (1980)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (téléfilm)
Jana Janěková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
Pouta (2009)
Bludičky (2010) (téléfilm)
Miloslav Čížek
Meilleurs films :
Devadesátky (2022) (série)
Návštěva z vesmíru (1977) (téléfilm)
Četnické humoresky (2001) (série)
František Řehák
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
A l'orée de la forêt (1976)
Les Aventures fantastiques (1958)
Les Fêtes des perce-neige (1983)
Václav Antoš
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Marketa Lazarova (1967)
Kamenný řád (1975) (série)
Únosy bez výkupného (1983) (téléfilm)
Karel Vochoč
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Chronique Morave (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (téléfilm)
Kamenný řád (1975) (série)
Július Vašek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sváko Ragan (1976) (téléfilm)
Medená veža (1970)
Balada o siedmich obesených (1968) (téléfilm)
Ivan Dědeček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Únosy bez výkupného (1983) (téléfilm)
Principálka (1986) (téléfilm)
Záviš a Kunhuta (1985) (téléfilm)
Lenka Kucharská
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Principálka (1986) (téléfilm)
Jsou určité hranice (1986) (téléfilm)
Opera ve vinici (1981)
Stanislav Tříska
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Smrt krásných srnců (1986)
Jankove hračky (1984) (téléfilm)
Requiem pro panenku (1991)
Alois Müller
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Chronique d'un fou (1964)
Kamenný řád (1975) (série)
Košilka (1974) (téléfilm)
Petr Vaněk
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
Věčný tulák (1990) (téléfilm)
Stavy rachotí (1983) (série)
Jan Miller
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Herec (1988) (téléfilm)
Zastihla mě noc (1985)
Tvář za oknem (1985) (téléfilm)
Jana Postlerová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Stíny horkého léta (1977)
Kamenný řád (1975) (série)
Der Lebensborn - Pramen života (2000)
Jana Lukešová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Tvář za oknem (1985) (téléfilm)
Píšťaličko, otloukej se (1988) (téléfilm)
Jan (1991) (téléfilm)
Jaroslava Vysloužilová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Chronique Morave (1968)
Vive la république ! (1965)
Četnické humoresky (2001) (série)
Irena Rozsypalová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Arrowsmith (1997) (série)
Tvář za oknem (1985) (téléfilm)
Mimořádný případ (1989) (téléfilm)
Stanislav Malý
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Udělení milosti se zamítá (2002) (téléfilm)
Únosy bez výkupného (1983) (téléfilm)
Arrowsmith (1997) (série)
Luboš Ondráček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Četnické humoresky (2001) (série)
Udělení milosti se zamítá (2002) (téléfilm)
Pět mrtvých psů (2016) (série)