Scénario:
Lucie Paulová, David Litvák, Lenka Hornová, Jitka Musilová, Vilém Hakl, Martin Poláček (plus)Acteurs·trices:
Libuše Šafránková, Karel Heřmánek, Ondřej Gregor Brzobohatý, Kristýna Leichtová, Zuzana Bydžovská, Lucie Benešová, Milan Šteindler, Václav Kopta, Daniela Šinkorová, Petr Batěk (plus)Épisodes(33)
-
A to je teprve začátek! (S01E01)
-
Dva nula pro Adama (S01E02)
-
Majčina volba (S01E03)
-
Píseň pro Elišku (S01E04)
-
V pasti (S01E05)
-
Nová úča (S01E06)
-
Divná holka (S01E07)
-
Velká sestra (S01E08)
-
Školní lásky (S01E09)
-
Všechno špatně (S01E10)
-
A co dál? (S01E11)
-
Z deště pod okap (S01E12)
-
O fous (S01E13)
-
Čí je to dítě? (S01E14)
-
Útěk (S01E15)
-
Vraťte se domů (S01E16)
-
Haleluja (S01E17)
-
Šťastné narozeniny (S01E18)
-
Spousta možností (S01E19)
-
Oko za oko (S01E20)
-
Prásk! (S01E21)
-
Královna plesu (S01E22)
-
Cukr a bič (S01E23)
-
Hvězdná válka (S01E24)
-
Dva kohouti (S01E25)
-
Hozená rukavice (S01E26)
-
Bolavá hlava (S01E27)
-
Prstýnek (S01E28)
-
Štěnice (S01E29)
-
Stůj nebo střelím (S01E30)
Acteurs·trices
Václav Vydra nejml.
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Sara Sandeva
Macédoine
Meilleures séries :
Rapl (2016) (série)
Místo zločinu Ostrava (2020) (série)
Dáma a Král (2017) (série)
Milan Enčev
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Devadesátky (2022) (série)
Ochránce (2021) (série)
Rapl (2016) (série)
Josef Polášek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Večery Analogonu (2002) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Komediograf (2003) (série)
Michal Čeliš
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Mamon (2015) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Dobrá čtvrť (2005) (série)
Jiří Kalužný
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Rapl (2016) (série)
Štafl (2018) (série)
Život na zámku (1995) (série)
Valérie Zawadská
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Saturnin (1994) (série)
Četnické humoresky (2001) (série)
Marta Vítů
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Rapl (2016) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Sever (2019) (série)
Lenka Andelová
Meilleures séries :
Ochránce (2021) (série)
Rapl (2016) (série)
Historky od krbu (1994) (série)
Karel Zima
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Pustina (2016) (série)
Labyrint (2015) (série)
České století (2013) (série)
Sabina Králová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Tři králové (1998) (série)
Expozitura (2009) (série)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (série)
František Nedbal
Meilleures séries :
Safari za kuchyňou (1991) (série)
Ohnivý kuře (2016) (série)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (série)
Josef Havrda
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Škoda lásky (2013) (série)
Slunečná (2020) (série)
Stanislav Aubrecht
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bakaláři (1972) (série)
Dlouhá bílá stopa (1982) (série)
Případ pro zvláštní skupinu (1989) (série)
Radomír Švec
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Labyrint (2015) (série)
Ztracená brána (2012) (série)
Zdivočelá země (1997) (série)
Pavel Krátký
Meilleures séries :
Vzteklina (2018) (série)
Cirkus Bukowsky (2013) (série)
Single Man (2017) (série)
Pavel Tesař
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Rapl (2016) (série)
Méďové na cestách (2013) (série)
Život a doba soudce A. K. (2014) (série)
Anna Duchaňová
Meilleures séries :
Dáma a Král (2017) (série)
Doktor Martin (2015) (série)
Náves (2006) (série)
Daniel Šváb
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Rapl (2016) (série)
Jitřní záře (2022) (série)
Vyprávěj (2009) (série)
Tomáš Klouda
Meilleures séries :
Proč bychom se netopili (2009) (série)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (série)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (série)