Réalisation:
Libuše KoutnáScénario:
Stanislav RudolfMusique:
Vadim PetrovActeurs·trices:
Veronika Jeníková, Marcel Vašinka, Vilém Besser, Blažena Holišová, Břetislav Slováček, Milena Steinmasslová, Martina Hudečková, Tomáš Juřička, Petr Nárožný, Jana Drbohlavová (plus)Acteurs·trices
Veronika Jeníková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Pozor, vizita! (1981)
Četnické humoresky (2001) (série)
Marcel Vašinka
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Četnické humoresky (2001) (série)
Lakomec (1978) (téléfilm)
Vilém Besser
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Kukačka v temném lese (1984)
Ta chvíle, ten okamžik (1981)
Tajemství Ocelového města (1978)
Blažena Holišová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Naši furianti (1983) (pièce de théâtre filmée)
Un marteau pour les sorcières (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Břetislav Slováček
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Cyrano z Bergeracu (1986) (pièce de théâtre filmée)
Král Krysa (1979) (pièce de théâtre filmée)
Gazdina roba (1992) (pièce de théâtre filmée)
Milena Steinmasslová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Muž v pozadí (1995) (série)
Comment noyer le Docteur Mracek ou la fin des ondins en Bohême (1974)
Martina Hudečková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Swingtime (2007) (téléfilm)
Habermannův mlýn (2010)
Tomáš Juřička
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Tichá bolest (1990)
À l'ouest rien de nouveau (1979) (téléfilm)
Člověk proti zkáze (1989)
Petr Nárožný
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (clip musical)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jana Drbohlavová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Charleyova teta (1969) (pièce de théâtre filmée)
Vajíčko (1968) (téléfilm)
Sur la comète (1970)
Václav Švorc
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Poslední dopis (1973) (téléfilm)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (pièce de théâtre filmée)
Naši furianti (1971) (pièce de théâtre filmée)
Luba Skořepová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Kočičí hra (1982) (pièce de théâtre filmée)
Monsieur principe supérieur (1960)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Kateřina Lírová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
À l'ouest rien de nouveau (1979) (téléfilm)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Záchvěv strachu (1984)
Oldřich Janovský
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Alouettes, le fil à la patte (1969)
Zločin lorda Savila (1967) (téléfilm)
Dana Batulková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Záhadná paní Savageová (1997) (téléfilm)
Četnické humoresky (2001) (série)
Trampoty pana Humbla (1997) (téléfilm)
Apolena Veldová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Mimořádný případ (1989) (téléfilm)
Cestující bez zavazadel (1998) (téléfilm)
Osmý div světa (1989) (téléfilm)
Jaroslav Cmíral
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Alexandr Dumas starší (1970) (série)
Bellevue (1969) (téléfilm)
Konec velké epochy (1965) (téléfilm)