Réalisation:
Martin HoffmeisterPhotographie:
Andrej BarlaActeurs·trices:
Boris Hybner, Zuzana Frenglová, Michal Gučík, Oldřich Kaiser, Luděk Sobota, Pavel Vondruška, Pavel Šmok, Jana Nagyová Pulm, Zita Furková, Marián Zednikovič, Peter Debnár, Jiří Lábus (plus)Acteurs·trices
Boris Hybner
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Terrier Intime (1999)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Zuzana Frenglová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Těžká hodina (1986) (téléfilm)
Posledná zastávka (1986) (téléfilm)
Mastný hrniec (1991) (téléfilm)
Michal Gučík
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Staroružová dráma (1989) (téléfilm)
Posledná zastávka (1986) (téléfilm)
Otec (1994) (téléfilm)
Oldřich Kaiser
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
U Tlučhořů (2010) (pièce de théâtre filmée)
Rozčarovaní (1982) (téléfilm)
Přišel na večeři (1981) (pièce de théâtre filmée)
Luděk Sobota
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleurs films :
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (téléfilm)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Pavel Vondruška
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Dobytí severního pólu (1987) (pièce de théâtre filmée)
Blaník (1997) (pièce de théâtre filmée)
Hamlet (1986) (pièce de théâtre filmée)
Pavel Šmok
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Proti všem (1956)
Karel Gott v Lucerně (1982) (concert)
Jana Nagyová Pulm
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sváko Ragan (1976) (téléfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Vianočné oblátky (1977) (téléfilm)
Zita Furková
État slovaque
Meilleurs films :
Assis sur ma branche, je suis bien (1989)
Gazdova krv (2014) (pièce de théâtre filmée)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Marián Zednikovič
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Raz, dva, tri (1985) (téléfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Naši synovia (1975) (série)
Peter Debnár
État slovaque
Meilleurs films :
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Majster kat (1966)
Jiří Lábus
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
U Tlučhořů (2010) (pièce de théâtre filmée)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Zuzana Tlučková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Výlet do mladosti (1982) (téléfilm)
Bezvýznamná žena (1984) (téléfilm)
Dobrodinec (1991) (téléfilm)
Štefan Skrúcaný
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concert)
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (pièce de théâtre filmée)
Modrá ruža (1996) (téléfilm)
Marian Labuda
État slovaque
Meilleurs films :
Mon cher petit Village (1985)
Všichni moji blízcí (1999)
Raz, dva, tri (1985) (téléfilm)
Jana Holeňová
Meilleurs films :
Falešný princ (1984)
Tajomstvo šťastia (1995) (téléfilm)
Alfréd Aczel
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Reverend (1989) (téléfilm)
Kmotor Remenár a kmotor Hrebenár (1993) (téléfilm)
Eros a Psycha (1993) (téléfilm)
Stanislav Dančiak
État slovaque
Meilleurs films :
Raz, dva, tri (1985) (téléfilm)
Lekár umierajúceho času (1983) (série)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (téléfilm)
Beáta Andrašovanová - Dubasová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
F.T. na cestách (1988)
F.T. (1988)
Zima kúzelníkov (2006) (téléfilm)
Dara Rolins
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jesus Christ Superstar (2005) (pièce de théâtre filmée)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (concert)
Falešný princ (1984)