Réalisation:
Antonín MoskalykScénario:
Albert MaltzPhotographie:
Adolf NavaraMusique:
Jaromír HniličkaActeurs·trices:
Vladimír Hlavatý, Jiří Holý, Antonie Hegerlíková, Olga Scheinpflugová, Valtr Taub, Jaroslava Tichá, František Hanus, Slávka Budínová, Karel Máj, Eman Fiala, Bedřich Vrbský, Josef Vošalík (plus)Acteurs·trices
Vladimír Hlavatý
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Monsieur principe supérieur (1960)
Přišel na večeři (1981) (pièce de théâtre filmée)
Commando à Prague (1964)
Jiří Holý
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Un marteau pour les sorcières (1969)
Lucerna (1967) (téléfilm)
Antonie Hegerlíková
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Cyrano z Bergeracu (1986) (pièce de théâtre filmée)
Gazdina roba (1992) (pièce de théâtre filmée)
Dnes naposled (1958)
Olga Scheinpflugová
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Čintamani & podvodník (1964)
Jegor Bulyčov (1968) (téléfilm)
A pátý jezdec je Strach (1964)
Valtr Taub
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Jaroslava Tichá
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Chronique Morave (1968)
Smuteční slavnost (1969)
Kukačka v temném lese (1984)
František Hanus
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Cyrano z Bergeracu (1986) (pièce de théâtre filmée)
Ikarův pád (1977) (téléfilm)
Byl jednou jeden král... (1954)
Slávka Budínová
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Kolya (1996)
Byl jednou jeden dům (1974) (série)
Karel Máj
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Ducháček to zařídí (1938)
Válka vypukne po přestávce (1978) (pièce de théâtre filmée)
Provdám svou ženu (1941)
Eman Fiala
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Byl jednou jeden král... (1954)
Le Brave Soldat Svejk (1956)
Jo limonade (1964)
Bedřich Vrbský
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Le Brave Soldat Svejk (1956)
Poslušně hlásím (1957)
Krakatit (1948)
Josef Vošalík
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Bílá paní (1965)
Hostinec „U kamenného stolu“ (1948)
Revizor (1933)
Vojta Plachý-Tůma
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
Jan Hus (1954)
Jan Žižka (1955)
Hra bez pravidel (1967)
Jiří Bruder
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (téléfilm)
Nataša Gollová
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
L'Incinérateur de cadavres (1968)
Vajíčko (1968) (téléfilm)
Sňatky z rozumu (1968) (série)
Ema Skálová
Autriche-Hongrie
Meilleurs films :
O věcech nadpřirozených (1958)
Škola otců (1957)
Madame Sans-Géne (1971) (téléfilm)
Miloš Haken
Meilleurs films :
Délka polibku devadesát (1965)
Ferdinand Krůta
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Lucerna (1967) (téléfilm)
Alouettes, le fil à la patte (1969)
Trains étroitement surveillés (1966)
Stanislav Litera
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Jo limonade (1964)
Happy End (1967)
La Fille sur le balai (1971)
Ilja Racek
Tchécoslovaquie
Meilleurs films :
Cyrano z Bergeracu (1986) (pièce de théâtre filmée)
Ubohý pan Kufalt (1981) (téléfilm)
Král Krysa (1979) (pièce de théâtre filmée)