Réalisation:
Karel SmyczekPhotographie:
Antonín ChundelaMusique:
Marek EbenActeurs·trices:
Ondřej Pšenička, Vladimír Javorský, Oldřich Navrátil, Libuše Šafránková, Arnošt Goldflam, Veronika Petrová, Naďa Konvalinková, Jan Hartl (plus)Épisodes(7)
-
Velkoměsto (E01)
-
Pan Kercl (E02)
-
Zloději a loupežníci (E03)
-
Láska na dobírku (E04)
-
Přepadení (E05)
-
Zase doma (E06)
-
Poste restante (E07)
Acteurs·trices
Marek Epstein
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Hospoda (1996) (série)
Poste restante (2009) (série)
Zdeněk Žák
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Rapl (2016) (série)
Co teď a co potom? (1991) (série)
Valentina Thielová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Panoptikum Města pražského (1987) (série)
Jana Pidrmanová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Okresní přebor (2010) (série)
Ztracená brána (2012) (série)
Cirkus Bukowsky (2013) (série)
Marcela Augustová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ztracená brána (2012) (série)
Vyprávěj (2009) (série) - i.a.
Poste restante (2009) (série)
Anna Kulovaná
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Ztracená brána (2012) (série)
Oběti (1999) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Zdeňka Keclíková
Meilleures séries :
Oběti (1999) (série)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (série)
Ach, ty vraždy! (2010) (série)
Lucie Březovská
Meilleures séries :
Pět mrtvých psů (2016) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Místo nahoře (2004) (série)
Josef Šebek
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Saturnin (1994) (série)
Johana Krtičková
Tchéquie
Meilleures séries :
Metoda Markovič: Hojer (2024) (série)
Špačkovi v síti času (2013) (série)
Poste restante (2009) (série)
Břetislav Farský
Meilleures séries :
Případy detektivní kanceláře Ostrozrak (2000) (série)
Poste restante (2009) (série)
Lucie Tallerová
Meilleures séries :
Špačkovi v síti času (2013) (série)
Poste restante (2009) (série)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (série)
Jana Altmannová
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Bylo nás pět (1994) (série)
Svět pod hlavou (2017) (série)
Olga Schmidtová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Případy 1. oddělení (2014) (série)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (série)
Přísahám a slibuji (1990) (série)
Miluše Bittnerová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vyprávěj (2009) (série)
Soukromé pasti (2008) (série)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (série)
Jan Hraběta
Protectorat de Bohême-Moravie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Tři králové (1998) (série)
Josef Kubíček
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Vlak dětství a naděje (1985) (série)
Matěj Hádek
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (série)
Mamon (2015) (série)
Ztracená brána (2012) (série)
Ludmila Zábršová-Molínová
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Bylo nás pět (1994) (série)
Návštěvníci (1983) (série)
Pan Tau (1971) (série)
Jindřich Klaus
Tchécoslovaquie
Meilleures séries :
Vzteklina (2018) (série)
Škoda lásky (2013) (série)
Poste restante (2009) (série)